מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה נירו בגרסה היברידית בישראל

  20/05/2024
  הגדל
  טלקאר יבואנית קיה בישראל, הודיעה על שיווק דגם  נירו, הקרוסאובר הפופולרי מוצג כעת בגרסה היברידית מעודכנת. היחידה מעניקה לנירו צריכת דלק של 22.7 ק"מ לליטר. צילום: יצרן

  הקיה נירו היברידי החדש, משלב עיצוב קרוסאובר ייחודי עם חיסכון מרבי בדלק ופליטות מזהמים נמוכות במיוחד הודות לחטיבת הינע היברידית מתקדמת. קיה נירו ההיברידי החדש, מבוסס על פלטפורמת הדור השלישי, ונהנה ממרכב גדול, מרחב פנימי ויכולת אחסון מהמובילות בקטגוריה. 

  חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה משתלבים כדי ליצור תחושה איכותית ומינימליסטית. הוא כולל צגים דיגיטליים עדכניים למידע ובידור הוצבו בצורה מיטבית כדי לשפר עוד יותר את חווית ההפעלה ונוחות השימוש. הנירו הייבריד החדש מעוצב בתצורת קרוסאובר המשלבת אלמנטים המדגישים את החדשנות המוצרית. מידותיו של הנירו היברידי החדש עם אורך 4,420 מ', רוחב של 1,825 מ', גובה של 1,545 מ', ובסיס הגלגלים הוא 2,720 מ' . עיצוב הפנים של הנירו, כולל חלל פנים מתקדם, עם חומרים באיכות גבוה, מסך תצוגה דיגיטלי פנורמי ברזולוציה גבוהה, הנמשך לרוחב החלק הקדמי של החלל הפנימי וכולל מסך מגע בגודל 10.25 אינטש ולצידו לוח מחוונים דיגיטלי עם תצוגה בגודל 4.2 אינץ', משולבים ביחידה אחת המקנה לסביבת הנהג מראה אלגנטי ומתקדם, ומספקת תצוגה חדה ושימושיות מירבית.

  בבטיחות, הנירו החדש כולל מערכות התרעה אקטיביות ואדפטיביות ו- 8 כריות אוויר.

  מחיר: 178,990 ₪ 


  עבור לתוכן העמוד