מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה EV9 הושקה בישראל

  5/06/2024
  הגדל
  טלקאר יבואנית קיה בישראל, השיקה את ה- EV9 רכב SUV חשמלי, שתוכנן לעידן המכוניות החשמליות המודרני. הוא הרכב השטח החשמלי הראשון בעל שלוש שורות מושבים של המותג. הוא משלב עיצוב נועז, מרווח פנימי יוצא דופן, וטווח נסיעה של עד 563 קילומטרים, משולב בדגם הנעה אחורית וכפולה ומשווק בתצורות שישה או שבעה מושבים. צילום: יצרן

  עיצוב חיצוני- ה- EV9 מבוסס על הפלטפורמה המודולרית הגלובלית והחשמלית של קיה.E-GMP   בסיס הגלגלים הארוך 3.100 מ' ופלטפורמת הרכב החשמלי שטוחה לחלוטין מספקים מרחב נדיב לכל הנוסעים, עם נוחות בסגנון טרקלין בכל שלוש שורות המושבים. המידות, עם אורך של 5,010 מ', שהופך אותו לרכב הנוסעים המרווח ביותר של היצרן. הדגם הבסיסי עם רוחב של 1,980 מ' וגובה של 1,755 מ'.

  יחידות הנעה- ה- EV9 מצויד בשתי יחידות הנעה. גרסת ההנעה אחורית, עם מנוע 149.5 קילוואט המסוגל להפיק 294 כ"ס ומומנט מרבי של 35.7 קג"מ. עם מהירות מרבית של 185 קמ"ש, גרסה זו של מערכת ההנעה יכולה להאיץ מ-0-100 קמ"ש תוך 9.4 שניות ומציעה טווח נסיעה חשמלי של עד 563 ק"מ. 

  גרסת ה- GT Line בעלת ההנעה הכפולה (AWD) , מונעת על ידי 2 מנועים חשמליים תאומים של 141 קילוואט עם מומנט מרבי של 35.7 קג"מ המאפשרים מהירות מרבית של 200 קמ"ש ותאוצה מ 0-100 קמ"ש ב 5.3 שניות. וטווח נסיעה משולב של 505 ק"מ.

  שתי הגרסאות מגיעות עם סוללה של 99.8 קילוואט-שעה הכוללת את טכנולוגיית הסוללה מהדור הרביעי של קיה. באשר לטעינה, ל- EV9 יכולת טעינה מהירה במיוחד בזכות סוללה במתח של 800 וולט, מאפשרת טעיה של 350 קילוואט. המשמעות,  לקוחות יכולים לבלות יותר זמן בנהיגה ופחות זמן בטעינה. בתוך כ- 15 דקות של טעינה נקבל לטווח נסיעה של עד 249 ק"מ עבור גרסת RWD  ועד 226 ק"מ עבור גרסת ה-.AWD

  בטיחות- קיה EV9 מצויד במגוון תכונות סיוע אקטיביות לנהג לנוחות ובטיחות מירבית על הכביש. הוא מגיע כסטנדרט עם הדור האחרון של מערכת:  HDA 2שכוללת בין היתר: בקרת השיוט החכמה, תצוגת צילום שטח מת במלוח המחוונים. סיוע למניעת התנגשות בשטח מת. מערכת המציגה צילום של החלק הצידי ואחורי כאשר האיתות מופעל עבור ראות נוספת במהלך החלפת נתיב, וסיוע למניעת התנגשות בשטח מת. סיוע בבלימה אם מזוהה רכב חוצה בעת יציאה ממקום חניה מקביל או החלפת נתיב. סיוע למניעת התנגשות קדמית. זיהוי ובלימה מול הולכי רגל, רוכבי אופניים וכלי רכב מערכת התאורה הקדמית החכמה. מערכת התרעת עייפות והמצלמה בתא הנוסעים עוקבים אחר התנהגות הנהג ומוציאים אזהרה אם רמת הקשב שלהם נמוכה מדי. בתחום הפסיבי, ישנם תשע כריות אוויר שמכסות גם את שורת המושבים השלישית. בדרוג הבטיחות הישראלית זוכה לציון 7 מתוך 8. 

  התנהגות כביש ושטח- קיה EV9 הוא SUV אמיתי, המסוגל להתמודד עם אתגרי שטח ועדיין מציע נסיעה נוחה. הוא תוכנן כדי למצוא את האיזון המושלם בין ביצועים לנוחות, מהטובים ביותר בסגמנט שלו. ההתנהלות חזויה, בטוחה, היגוי ליניארי, ואופי נהיגה מאוזן ומתון. הרכב מצויד בארבעה מצבי נהיגה שונים כדי להתאים בצורה הטובה ביותר להעדפות הנהג וגם לתנאי הדרך. המצבים כוללים: מצב רגיל, חסכוני וספורטיבי.

  אבזור- מערכת מולטימדיה של קיה EV9 מציעה מגוון רחב של תכונות וביניהם קישוריות אלחוטית לאנדרואיד אוטו וApple Car Play. מסך קיצורי דרך, שאליו ניתן לגשת על ידי החלקה מטה מהחלק העליון של המסך, מאפשר ללקוחות לגשת לתכונות בשימוש תכוף מבלי צורך לנווט בין תפריטים ותתי תפריטים. לחובבי המוזיקה, קיה EV9 GT Line מציע מערכת סאונד משודרגת של מרידיאן עם 14 רמקולים ומגבר חיצוני. תכונת Intelli Q מתאימה אוטומטית את עוצמת הקול ואיכות הצליל בהתבסס על שינוי מהירות הרכב, ו-Horizon מאפשר שליטה בו-זמנית על השמעת מוזיקה ותמונה/סראונד.

  מחירים קיה EV9 ₪:
  גרסת הנעה אחורית - 429 אש"ח
  גרסת GT LINE בהנעה כפולה - 489 אש"ח

  עבור לתוכן העמוד