מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קריאת שירות לקיה

  22/12/2013
  הגדל

  הודעת תיקון חוזר נשלחה ללקוחות בעלי רכב מתוצר קיה דגמים: קרניבל, פורטה, ספורטאז, מג'נטיס, אופירוס שיוצרו בין התאריכים: 11/2006 עד  5/2011.

   

  יצרנית הרכב חברת קיה מוטורס הודיעה למפיציה כי ההודעה נובעת לצורכי החלפת מתג דוושת בלם, שנובע מליקוי אפשרי שהתגלה בו. מס' כלי הרכב המושפעים בישראל הנם 7885 כלי רכב. הפעולה היא לצורכי עמידותו של מתג דוושת הבלם אשר תפקידו, בין השאר, הדלקת תאורת הבלם ואיננה משפיעה כלל ועיקר על תפקוד מערכת הבלמים ויכולת הבלימה של המכונית.

   

  לכל בעלי הרכבים המושפעים תשלח הודעה בכתב בימים הקרובים.

  לקוח שירצה לבדוק אם מכוניתו נכללת בקריאת השירות, יכול להתקשר למוקד שרות לקוחות של היבואן: שיחת חינם בטל' מס' 1-800-377-775 או לחילופין לבדוק באתר קיה ישראל תחת שרות/קריאה חוזרת החל מיום ו' ה - 20.12 החל מהשעה 08:00.'את ה"קריאה החוזרת" ניתן יהיה לבצע רק במוסכי השרות של החברה.

   

  רשימת המוסכים מפורסמת באתר האינטרנט של החברה www.kia-israel.co.il תיקון הקריאה החוזרת יתבצע ללא תשלום. מומלץ לתאם את מועד התיקון מראש עם המוסך.

  מהיבואן נמסר כי משך התיקון יארך כ- 30 דקות.

   

  על פי תקנה 306 (א) לתקנות התעבורה, בעל רכב שלא יבצע בפועל את ה"קריאה חוזרת" תוך 6 חודשים, משרד התחבורה לא יחדש את רישיון הרכב ולא תתאפשר העברת בעלות.

  עבור לתוכן העמוד