מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מסכמים שנה ופונים לעתיד, בקבוצת סמל"ת

  7/01/2014
  הגדל

  קבוצת סמל"ת מציגה גידול משמעותי במכירות בשיעור של כ- 16% למותגי פיאט ו- 39.5% ליפנאוטו בהשוואה לשנה הקודמת. בכך החברה מסכמת שנתיים רצופות של גידול דו ספרתי במכירות.

   

  נתח השוק של הקבוצה עלה מ- 2.1% בשנת 2012 ל- 2.3% בשנת 2013 ויחד עם יפנאוטו ל- 3.4%.בו בזמן ששוק הרכב הישראלי גדל בשנת 2013 רק ב- 3.7%. התוכנית האסטרטגית של סמל"ת, הינה פועל יוצא של מדיניות החברה להמשיך ולפתח את מנועי הצמיחה העיקריים של החברה. אנו משקיעים רבות בבניית התשתיות והיכולות הנדרשות על מנת לתמוך באסטרטגיית צמיחה זו מתוך מטרה להגיע תוך שלוש שנים למכירות של כ-20,000 רכבים , תוך המשך חיזוק המיצוב של מותגנו ודגש רב על שירות ומקצועיות ששמים את לקוחותינו במרכז הפעילות.

   

  אורי להב מנכ"ל קבוצת סמל"ת :"לשנת 2014 הצבנו לעצמנו מספר יעדים הממשיכים את האסטרטגיה בה התמדנו בשנים האחרונות והם : המשך הגידול, חיזוק תדמית המותגים השונים, המשך שיפור המקצועיות, הגדלת מחזורי מכירות החלפים ושמירה על רמת מחויבות גבוהה ללקוחותינו".

   

  מותגי סובארו לשנת 2014

   

  סובארו אמפרזה - לאחר השקתה המוצלחת וחצי שנת מכירות, אנו מתכננים בשנת 2014 להעמיק את הצלחתה של האימפרזה בשוק הפרטי ובשוק המוסדי. ביפנאוטו, מצפים לקבל כמויות רבות יותר מהיצרן שיאפשרו לנו לחדיר את האימפרזה גם לשוק המוסדי. 

   

  תוכנית ללקוחות פרטיים- SUBARU FREE BUY- שיטה חדשה של לרכישת אימפרזה חדשה. משלמים מקדמה של 5,000 ₪, ועוד 36 תשלומים של 1,500 ₪. סה"כ 59,000 ₪. בתום התקופה, היבואן רוכש את המכונית במחיר המחירון מלא. הרכב נרשם ע"ש הרוכש.

   

  סובארו B4 - בימים אלה הצגנו את המתיחת פנים של ה B4 הכוללת מנוע חדשני, חסכוני וירוק יותר. מוצעת המחיר אטרקטיבי ומאובזרת מתמיד (כולל ריפודי עור, וחישוקי מגנזיום). ברבעון האחרון של השנה אנו צפויים להשיק את הדור החדש של ה4B.

   

  סובארו פורסטר - שנת 2013 הייתה שנת שיא במכירות הפורסטר בכל הזמנים. ההשקה המוצלחת והביקושים יוצרים גל גדול של לקוחות שנאלצים להמתין ארבעה חודשים עד לאספקה. אנו עושים מאמצים גדולים מול היצרן להגדיל את הכמויות וליישר קו עם הביקושים הרבים. לא צפויים שינויים במהלך השנה.

   

  סובארו XV - קצב המכירות של הXV שהולך וגדל בפרט והסגמנט הצומח בכלל ,מרמז על הפוטנציאל הגדול שיש לדגם זה. אנו משקיעים הרבה יותר מאמצים שיווקים ומאמינים כי השנה ה XV תהיה מנוע הצמיחה השני בעוצמתו אחרי האימפרזה.

   

  סובארו BRZ - אנו מוכרים כמידי שנה כ 20 מכוניות מדגם זה וכעת עם "נטישת" טויוטה GT86 אנו צפויים למכור יותר. המכונית תורמת מאוד למותג ולצביון שלו ומהוה תשתית לקוחות טובה לקראת השקת ה STI השנה.

   

  סובארו STI - אין עדיין הרבה מידע על הרכב שאמור להגיע לישראל בחודש מאי השנה. מודבר בחזרתה של המכונית המיתולוגית הספורטיבית של סובארו שתהיה החזקה שיוצרה עד היום.

   

  משפחת פיאט 2014

   

  פיאט S500- קבוצת סמל"ת תציג בשנת 2014 בקטגוריית המיני את הפיאט S500 הנחשקת בגרסה ספורטיבית. פיאט S500 היא בעלת מנוע עוצמתי, חסכוני וידידותי לסביבה מאפייני ספורט ייחודיים הכוללים מושבי SPORT, גלגל הגה ספורטיבי קטום בתפירה אדומה, ידיות העברת הילוכים מגלגל ההגה (תיבת הילוכים רובוטית) מבחוץ: פגושי SPORT ייחודיים, חלונות אחוריים כהים, ספוילר גג אחורי, חישוקי אלומיניום מושחרים. פיאט S500 מגיעה בשילוב של 3 צבעים : אדום, לבן פנינה עם מראות צד אדומות, שחור מט' BLACK JACK.

   

  פיאט L500 - בקטגורית המשפחתיות נציע את פיאט L500 המשפחתית החדשה שעונה על כל צרכי המשפחה בצורה מרעננת ,עם תנוחת ישיבה גבוהה ומרווחת תוך כדי התמקדות בבטיחות, אבזור וכמובן עיצוב הייחודי ברוח האיטלקית. וזאת ,בגרסאת חמישה ושבעה מושבים אשר מוסיפה להם גודל וורסטיליות . פיאט L500 מבוססת על הפיאט 500 ומצטרפת למשפחת דגמי פיאט 500 שזכתה להצלחה בינלאומית מסחררת.

   

  מותג אלפא רומיאו 2014

   

  מותג אלפא רומיאו נערך לגל דגמים חדשים שיתחיל במחצית הראשונה של 2014.

   

  ג'וליטה חדשה הכוללת שינוים קוסמטיים חיצונים, גווני צבע חדשים, קונסולה פנימית בעיצוב חדשני, מערכת בידור מסך מגע צבעוני הכולל דיבורית BT, חיבורי AUX/USB, חיישן התראת לחץ אוויר בגלגלים. ג'וליטה החדשה כוללת רמות גימור חדשות לחלוטין ומנועי E6

   

  אלפא רומיאו מיטו החדשה בגרסה חדשה בעלת מנוע 0.9 twin air החדש זוכה מנוע השנה באירופה (2011) ומנוע הירוק ביותר (2013( המשלב בצורה אידיאלית ביצועים חזקים לצד רמות פליטות מזהמים נמוכות ונתוני תצרוכת דלק נמוכים במיוחד במחיר מוזל במיוחד

   

  אלפא רומיאו C4 - רכב ספורטבי בעל מאפייני נהיגה טהורים ומרגשים הכוללים :יחס הספק משקל 3.8 ק"ג / לכ"ס ,שלדת קרבון המפחיתה משמעותית את משקל הרכב, תאוצה 0.100 קמ"ש ב 4.5 שניות ומהירות מרבית של 258 קמ"ש.

   

  אבארט 2014


  אבארט פונטו סופר ספורט - דגם ספורטיבי ומרגש יותר שכולל הספק גבוהה יותר, 180 כ"ס ב 5,750 סל"ד ומומנט של 27.5 קג"מ.לצד ההספק הגבוה יותר, הרכב מציג ביצועים חזקים 0-100 קמ"ש ב 7.5 שניות ומהירות סופית של 216 קמ"ש. הרכב מגיע עם תיבת הילוכים ידנית 6 הילוכים קדמיים ובורר SPORT MODE המשפיע על מאפייני הביצועים של הרכב. ברכב רמת האבזור עשירה יותר וכוללת כסטנדרט :חישוקי 17" , קאילפרים צהובים, פנסי ערפל קדמיים עוקבי פניה, מושבי SPORT,גלגל הגה ספורטיבי מצופה עור, בקרת אקלים דיגיטאלית דו אזורית, משענת יד קדמית, מערכת שמע מתקדמת הכוללת שליטה מגלגל ההגה, מערכת BLUE AND ME הכוללת דיבורית BT וחיבורי AUX/USB, 7 כריות אויר ומערכת עצור וסע.

   

  עבור לתוכן העמוד