מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  החל שיווק הונדה סיוויק טורר בישראל

  13/04/2014
  הגדל

  "מאיר" חברה למכוניות, יבואנית ומשווקת הונדה בישראל מודיעה על תחילת שיווקה בישראל של הונדה סיוויק טורר החדשה - מכונית משפחתית אידיאלית, המשלבת בין סגנון חיים לבין חווית נסיעה נוחה, מרווחת ובטוחה.

   

  סיוויק טורר החדשה בעלת 5 דלתות, מציעה את תא המטען הגדול ביותר בקטגוריה. גם ללא קיפול המושבים הנפח בו מגיע ל- 573 ליטר. לאחר קיפול המושבים האחוריים מתקבל שטח אחסון אדיר בנפח 1610 ליטר. בנוסף, הסיוויק טורר מציעה שימושיות מצוינת, התנהגות כביש יעילה ורמת בטיחות גבוהה. הסיוויק טורר החדשה משווקת בישראל עם מנוע i-VTEC בנפח 1.8 ליטר, 142 כ"ס עם תיבת הילוכים אוטומטית. מחירה יהיה כאמור, 138,900 ₪ .

   

  לסיוויק טורר החדשה מראה אווירודינמי , מלוטש, נקי ואלגנטי. היא מאופיינת בשדה ראייה רחב, יכולת תמרון גבוהה ונוחות מרבית לנהג ולנוסעים. בפיתוחה, התמקד צוות הפיתוח של הונדה במתן פרשנות לחלק האחורי של המכונית.

   

  מאחורי העיצוב האלגנטי והספורטיבי של הסיוויק טורר, טמונה גמישות המאפשרת שימושיות חכמה וגמישה ללא מתחרים. שמשת חלון הצד האחורי המשולש הוגדלה, הדלתות וסף הדלת האחורית הוגבהו ב-17 מ"מ ובכך מאפשרים נוחיות מרבית. סיוויק טורר החדשה ארוכה מהסיוויק 5 דלתות ב-23.5 ס"מ בלבד, מה שמעניק לה יכולת תמרון נוחה מאד גם בעיר. סיוויק טורר החדשה נהנית ממבנה אווירודינמי ומקדם גרר נמוך במיוחד לצד הנדסת אנוש ייחודית.

  עבור לתוכן העמוד