מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מרצדס 2014 ירוקה יותר

  24/06/2014
  הגדל

  כלמוביל מציגה את דגמי המשאיות והאוטובוסים החדשים של מרצדס ופוסו-קאנטר בעלי תו התקן הירוק יורו 6 המצויידים במנועים המתהדרים  בניצולת מנוע אפקטיבית, בתצרוכת דלק נמוכה יותר ובצמצום משמעותי בפליטת מזהמים. 

   

  על מנת לעמוד בתקן יורו 6 המחמיר, בחרו במרצדס להשתמש במספר טכנולוגיות במקביל: SCR, EGRו-DPFאשר מפחיתים את ייצור המזהמים במנוע עצמו ופילטר ייעודי המותקן בתוך מערכת הפליטה של הרכב הלוכד ושורף את חלקיקי הפיח המזהמים עוד לפני פליטתם. השילוב של טכנולוגיות אלו תורם לביצועי המנוע ושומר על אורך חייו.

   

  הדגמים המוצגים כעת הם:

   

  מרצדס אטגו המיועדת להפצה עירונית, שתוכננה למתן מענה להפצה עירונית במשקלים גבוהים (18 טון ומעלה).

  מרצדס ארוקס משאית שתוכננה ונבנתה במיוחד לנסיעת שטח עבור ענפי הבניה והתשתיות בהינע מ-4×2 ועד 8×8 וב- 16 רמות הספק שונות.

  מרצדס אקטרוס החדשה שזכתה בתואר "משאית השנה בעולם 2012" מצוידת במתלי אוויר ובתיבת ההילוכים האוטומטית Mercedes PowerShift 3 בעלת 12 יחסי העברה כסטנדרט, בנוסף קיימת מערכת Predictive Powertrain Control החדשנית לחסכון בתצרוכת הדלק כאופציה.

  אוטובוס OC500עם שלדה חדשה המצוידת בסרן RO400חדש ושני מנועי יורו 6 בעלי 6 צילינדרים 7.7 ליטר או 10.7 ליטרים עם הספקים שבין 299-428 כ"ס המתאימים לסוגי היסעים שונים (עירוני, בינעירוני ותיירותי).

  משאית פוסו-קאנטר החדשה גם היא בתקן יורו 6 אשר מקבלת גרסה חדשה למשקל של 8.5 טון ויכולת העמסה של עד 6 טון ובנוסף גרסה היברידית הראשונה בתחום זה בארץ וכן גרסת 4X4 לעבודות הדורשות עבירות שטח גבוהה.

  מרצדס ספרינטר המסחרית המשמשת להובלה וכמיניבוס להיסעים, בעלת תיבת הילוכים ידנית 6 הילוכים או אוטומטית חדשה 7 הילוכים. הספרינטר הוא הראשון והיחיד בתחומו בעולם העומד בתקנות היורו 6 בכל גרסאות המנוע שלו.

  כמו כן מציגה כלמוביל את מגוון רכבי המוניות ובהן ה- B-Classאשרהושקה אך לאחרונה לתחום המוניות עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות כגון ה-CPA להתרעה בפני תאונה חזיתית ומערכת לניטור ערנות הנהג .ה-C-Class עם אבזור עשיר ורמת בטיחות הכוללת, חיישני אור וגשם, מערכת התרעה לירידת לחץ אוויר בצמיגים, בלמים אדפטיביים ועוד. ה-E-Class היוקרתית תוצג עם מערכת הבטיחות והסיוע לנהג ה-Intelligent Drive המבוססת אלגוריתמים ובינה מלאכותית

   

  עבור לתוכן העמוד