מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  רנו פלואנס דיזל חוזרת

  10/07/2014
  הגדל

  פלואנס דיזל של רנו, מובילת מהפכת הדיזל בישראל ומכונית הדיזל הפרטית הנמכרת ביותר בישראל (בשנת 2013) הינה מכונית משפחתית מרשימה וחסכונית בכ-28% בממוצע בצריכת הדלק מבין המתחרות הישירות, עם שיעור נסיעה גבוה יותר בכ-35% בממוצע לליטר דלק. נתוני אתר "אוטוקום" מעידים על צריכה בפועל של 17 ק"מ לליטר.

  הפלואנס דיזל מעניקה מרווח פנימי של מכונית מנהלים, עם עיצוב מפנק ואבזור עשיר ומצוידת במנוע טורבו דיזל 1.5 ל' חזק וחסכוני במיוחד. המנוע בעל זמינות כוח גבוהה עם סל"ד נמוך ותצרוכת דלק משופרת של 22 ק"מ לליטר, לנתוני היצרן בנסיעה משולבת. המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית רובוטית כפולת מצמדים, המקנה לרכב חווית נהיגה נוחה ומזמינה, גם בנסיעות הארוכות ביותר. הפלואנס דיזל AMBIANCE, מציגה חזית רעננה עם גריל המזוהה עם דגמי 2014 של רנו החדשה.

  כמו כן, מציעה הפלואנס אבזור מתקדם ועשיר הכולל: מערכת שמע עם 6 רמקולים דיבורית בלוטות' לטלפון סלולרי ונגן מדיה.כניסת USB. מזגן עם בקרת אקלים מפוצלת הכוללת מיזוג למושבים אחוריים.משענת יד מרכזית. הגה בציפוי עור' שליטה על הרדיו והטלפון מגלגל ההגה.לוח מחוונים דיגיטלי.חלונות חשמל עם מרימי שמשות.

  הפלואנס דיזל מציג בסיס גלגלים הגדול בקטגוריה (מבין המתחרות הישירות) עם מרווח פנימי נדיב ותא מטען ענק בעל נפח של 530 ליטר.
  רנו פלואנס הושקה לראשונה בישראל בשנת 2010 ועד היום נעות על כבישי הארץ כ-22,000 מכוניות.

  עבור לתוכן העמוד