מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מינויים ב- UMI

  6/11/2014
  הגדל

  אבי ארוך, מנכ"ל החברה בשבע השנים האחרונות פורש מתפקידו. את מקומו יתפוס דוד עיני, שיוביל את החברה אל האתגרים העתידיים, וינהל את מהלכי המיזוג עם אוויס.

  עיני יחליף בתפקיד את תא"ל (מיל') אבי ארוך, שזכה להוביל יחד איתו ועם אביהו בן-נון את המיזוג בין חברת ליאו-גולדברג לבין חברת המזרח, שממנו נולדה חברת UMI. בתקופת כהונתם של ארוך ועיני הפכה UMI לגורם מוביל בשוק הרכב בישראל. ארוך, יפרוש, כמתוכנן, בסוף חודש זה. עיני וארוך חתומים בין השאר על קידום מותגי שברולט וקאדילק בישראל. החברה מסרה מאז הקמתה ועד היום מאות אלפי כלי רכב, בכללם יותר מ- 250 אלף יחידות של המותג שברולט, והפכה את ישראל לשוק הצומח ביותר של שברולט בעולם בשנת 2014. גם המותג קאדילק נהנה מפריחה רבתי, עם עלייה של 500 אחוז במכירות אשר נרשמה בשנים האחרונות.

  דוד עיני, יו"ר
  UMI: "אני חוזר לשמש כמנכ"ל הקבוצה בכדי לנהל מקרוב את המהלכים שידרשו במיזוג פעילות אוויס ו UMI. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לאבי ארוך, המנכ"ל היוצא של UMI, על יותר מ 20 שנות עבודה בחברה. בתקופתו הגיעה UMI להישגים מרשימים בשוק הרכב הישראלי".

  אבי ארוך, מנכ"ל
  UMI: "הייתה לי זכות גדולה להיות שותף בהקמת UMI, בניית והובלתה למה שהיא היום - מקור גאווה לכל העובדים בה. השנה האחרונה שלי ב-UMIהייתהמהשנים הטובות של החברה. כעת אני יוצא לדרך חדשה, ומתעתד לרדוף אחר חלומות ישנים בעולם האקדמי".

  חברת יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ UMI, הוקמה כמיזוג בין יבואניות הרכב ליאו גולדברג וחברת המזרח לשיווק מכוניות, יחד עם ענק הרכב האמריקני GM ג'נרל מוטורס. החברה, שהחלה את פעילותה בספטמבר 1993, מייבאת, משווקת ומשרתת את דגמי קאדילק, שברולט, איסוזו, מחזיקה ב-50 אחוז (לצד חברת תעבורה) ביבואנית המשאיות UTI, ועוד. בחברה מועסקים כ- 400 עובדים באתריה השונים - בראשון לציון, ת"א, חיפה, אשדוד, כנות ועוד. לחברה רשת מרכזי שירות המונה יותר מ-50 מרכזים ברחבי הארץ, אשר נותנים שירותי מכירה, טרייד אין ושירותי מכונאות.

   

  עבור לתוכן העמוד