מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  נפטר מנכ"ל תנועה נט דורון רגב

  17/11/2014
  הגדל

  דורון רגב נפטר בגיל 55 שנים לאחר שחלה במחלת הסרטן. במשך תקופה ארוכה, נלחם בכל כוחו תוך אמונה רבה שיחלים. דורון עבר ניתוחים וטיפולים רבים אך ללא הואיל.

   

  דורון רגב הגע לראשונה בישראל, את הרעיון הבטיחותי לדווח על התנהגות נהגים בדרכים. הוא ראה בכך תרומה משמעותית לבטיחות ולהפחתת תאונות דרכים. מתוך אמונה בדרך, ייסד בשנת 2003 את חברת "תנוע-נט" שקמה במטרה להפחתת הקטל בכבישים.  התכנית  מבוססת על דיווח התנהגות בדרכים  "איך הנהיגה שלי" המביאה לחשיפת הנהג ותחקור שלו וטיפול של קצין בטיחות בחברה. המודל עליו מבוססת השיטה פועל בהצלחה כבר מתחילת שנות השמונים בצפון אמריקה, וכיום גם באירופה ואוסטרליה.

  נאמנותו של דורון לרעיון ודבקותו במטרה, הביאו לכך שבשנת 2004 החליטה וועדת הכלכלה של הכנסת לאמץ את הפתרון של תנועה נט על ידי הוצאת "נוהל 6" אשר מחייב כיום חברות וארגונים להפעיל את עקרונות התכנית על ציי הרכב שברשותם. אך לא די בכך, בשנת 2011 עבר הרעיון לחוק ביוזמת ח"כ זאב ביילסקי ויישם משנת 2012 ועד היום ע"י ציי רכב. החזון של רגב התגשם.

   

  דורון, ניסח את האמרה ל- "איך הנהיגה שלי?", בניגוד ל- "איך אני נוהג?". דורון, פעל ליישם את הרעיון באופן בטוח כדוגמת שימוש במספר מקוצר וניהול מוקד מקצועי שמתמחה בתחקור המתלוננים ודיווח לקציני הבטיחות בחברות. דורון היה אדם שאהב מאוד את החיים ואת המשפחה, נלחם באומץ על חייו עד שהמחלה הכריעה אותו. הותיר במותו  אישה, שני בנים, אימא ושתי אחיות.

  יושבים שבעה בבית המנוח ברח' הפשוש 9 אליכין.

  עבור לתוכן העמוד