מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אוטומוטור פסח 2015

  22/03/2015
  הגדל

  תערוכת אוטומוטור תתפרס השנה על מספר גדול יותר של אולמות בגני התערוכה.

  הקונספט: בכל אולם יוצג עולם מוטורי שונה. אולמות נפרדים ענקיים ומפוארים יציגו SUPER CARS- עם: אסטון מרטין, רולס רויס, פרארי, מזראטי ומוסטנג.

  אסטון מרטין- אולם נפרד ומפואר תוצג לראשונה בישראל חברת אסטון מרטין האגדה היוקרתית של ג'יימס בונד במופע אור קולי ענק.

   פרארי- אולם יוקרתי של חברת פרארי ומזראטי עם תצוגת אופנה של דגמי המותגים על גבי במה גבוהה כאשר המכוניות מוצגות כדוגמניות תוך כדי תנועה, בנוסף לתצוגת תערוכת הדגמים האחרונים.

  השקות- באולם ההשקות והחשיפות יהיו מוסטנגים, רולס רויס, לנדרובר דיסקברי חדש, פורד נוויגייטור ועוד.

  אופנועים- באולם הדו גלגלי תוצג ההיסטוריה של האופנוע משנת 1914 ועד לתצוגה מדהימה של אופנועי העל של דוקאטי ואופנוע העל קוואסאקי H2, שנחשף לראשונה בעולם. בנוסף יוצגו אופנועים וקטנועים חשמליים של זירו ובליץ בעלי טווח גדול וביצועים המאפיינים את הנעת החשמל.

  תחבורה ימית- לאחר יותר מ 20 שנה אוטמוטור מארחת את העולם הימי שיתפרס תחת כיפת השמיים ויוצגו בו סירות מרוץ למכירה, גלשנים וציוד לגולשים. כמובן יוצג גם הלהיט החדש בעולם הדולפין הימי הממונע SEA BOB.לכול חובבי הים, יוצג ויימכר ציוד ימי ברמה הגבוהה ביותר.

  כוחות הביטחון וההצלה - צה"ל ומכבי האש יציגו את עולמם באולם ומחוצה לו: צה"ל יציג רובוטים, ג'יפים, את נגמ"ש הנמר החדש ואת טנק המרכבה סימן 4. מכבי האש יציגו את העולם מוטורי והטכנולוגי החדש שלהם.

  טכנולוגיה וגאדג'טים- בעולם הטכנולוגיות והאביזרים יוצגו גם למכירה חידושי ענף הרכב וגאדג'טים, לרוב כולל סימולטורים להתנסות חווייתית כעזר ללימודי נהיגה, חומרי טיפוח ואבזור וקיר מסכים ענק בו יוכל הקהל לשחק במשחקי קונסולת האקס בוקס ולראשונה בישראל צביעת רכבים בצבעי כרום מיוחדים בכל קשת הצבעים.

  מופעי ראווה- מופעי אקסטרים יוצגו על שטח ענק: אופנועים של גזגז עם רוכבים שחלקם יגיעו מחו"ל יפליאו בשליטתם באוויר, לראשונה בישראל הטרקטורונים של ארקטיק קאט יחשפו ויופיעו ברכיבת שטח, מכוניות דראג עם מנועי ענק ירעימו במנועים, ילדים עם רישיון מרוץ יקפצו באופנועים, מכוניות דריפט (החלקה) יחליקו ברעש ועשן צמיגים ייתמר אל על. חשוב לציין כי כל המופעים נערכים במשך כל היום ואפשר לראות את כולם כל יום. על כבישי גני התערוכה, במשך כל שעות היום, יתקיימו מופעי אקסטרים עוצרי נשימה.

  מחירים והגעה- המארגנים, קשובים לבקשות הקהל ומודעים למגמות הכלכליות המתפתחות בישראל ולאור זאת החליטו להוריד את מחיר הכרטיס כך שיהיה נגיש לכל מי שירצה לבקר בחוויה המוטורית. לאומי קארד 1 + 1 ב 95 ₪. כרטיס משפחתי לשני מבוגרים ושני ילדים - 299 ₪. מחירים ומבצעים מיוחדים וכרטיסים לוועדים, קבוצות, חבר, בהצדעה, בנקים קרנות השוטרים ועוד. עוד לא הוחלט על מחיר הכרטיס המוזל בקופות גני התערוכה אבל המארגנים מבטיחים שהוא לא יעלה מעל 95 ₪ לכרטיס ואולי אפילו פחות. כרטיסים ניתן יהיה לרכוש בקופות גני התערוכה ללא הגבלה, לאורך כל תקופת התערוכה וכן במשרדי ובאתר איוונטים http://www.eventim.co.il ובטלפון 9066*

  לילדים עד גיל 5 הכניסה חינם. שעות פתיחה: 10:00בבוקר .

  לדברי המארגנים : אוטומוטור הינו האירוע היחיד בארץ בו ניתן להביא מזון ושתייה לתערוכה מהבית. ניתן להגיע ברכבת מכל רחבי הארץ לתחנת הרכבת באוניברסיטה הנמצאת כ- 100 מטר מהכניסה לתערוכה. ניתן לחנות בחניוני גני יהשוע, חניוני הדרייב אין, אולם הספורט החדש וחניוני הדר יוסף. 
  לאתר הרשמי של התערוכה לחץ בקישור -
  http://www.ravmotor.co.il

  עבור לתוכן העמוד