מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל מתחדשת עם אסטרה אינסיגניה

  19/05/2015
  הגדל

  אופל ישראל ממשיכה לחדש ולהתחדש עם שתי גרסאות טורבו חדשות לאסטרה GTC ולאינסיגניה.

  שתי הגרסאות החדשות מצוידות במנועי טורבו מתקדמים עם הזרקה ישירה מסדרת המנועים החדשה של אופל SIDI. המנועים החדשים מעניקים יותר כוח, יותר ביצועים ועם זאת חיסכון בדלק ופליטת מזהמים נמוכה.

  אופל אסטרה
  GTC 1.6 טורבו
  אופל אסטרה
  GTC המעוצבת והיוקרתית היא מכונית סגנון חיים, המשלבת בין האיכות המוכרת של האסטרה המצליחה לבין מרכב קופה ספורטיבי בעל צללית נחשקת. מעתה משדרגת אופל את אסטרה GTC במנוע 1.6 טורבו חדש המעניק ל-GTC ביצועים אתלטיים עם אופי של מכונית ספורט-קופה.

  האסטרה GTC 1.6 מצוידת במנוע טורבו מתקדם מסדרת SIDI של אופל המשלבת גם הזרקת דלק ישירה, לביצועיים מרביים לצד חיסכון מקסימלי בצריכת הדלק. מנוע ה-1.6 ליטר מספק 170 כ"ס ומומנט גבוה של 28.5 קג"מ הזמינים כבר מ-1,650 סל"ד ועד 4,250, מה שמבטיח כוח זמין בכל תנאי הדרך, בכל מהירות ומאפשר תאוצות מרשימות ללא מאמץ.

  מנוע ה-1.6 טורבו משודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה יחסי העברה אופטימליים המאפשרים לנצל את עוצמת המנוע במלואה וגם לחסוך בצריכת הדלק. תיבת ההילוכים מאפשרת גם תפעול ידני (טיפטרוניק) המעניק לנהג חווית נהיגה ספורטיבית ומרגשת. אסטרה GTC 1.6 טורבו החדשה מזנקת ל-100 ב-9.2 שניות בלבד ומגיעה למהירות מרבית של 210 קמ"ש בקלות, נמרצות וללא מאמץ. יחד עם הביצועים המרשימים מספקת האסטרה צריכת דלק ממוצעת של 14.9 ק"מ לליטר (בתנאי מעבדה). אופל אסטרה GTC 1.6 טורבו החדשה  - שילוב של יופי, ביצועים וחיסכון.
  אופל אסטרה
  GTC 1.6 טורבו החל מ-162,990

  אינסיגניה 2.0 טורבו
  מכונית המנהלים היוקרתית של אופל זוכה לעיצוב ספורטיבי עם מנוע חדש ועוצמתי במיוחד בעל 250 כ"ס . מגדש הטורבו, ההזרקה הישירה ומערכת ניהול מנוע מתקדמת עוזרות למנוע ה-2.0 ליטר להפיק מומנט עצום של 40.8 קג"מ המתקבלים ב-2,500 סל"ד ופרושים על פני רצועת כוח רחבה. האינסיגניה 2.0 ליטר טורבו החדשה מאיצה ל-100 קמ"ש בפחות מ-9 שניות ומגיעה למהירות מרבית של 245 קמ"ש מה שהופך אותה למכונית ספורט-סאלון אמיתית. תיבת הילוכים אוטומטית מתקדמת עם שישה הילוכים מעניקה תגובות נמרצות והעברות הילוכים חלקות בכל תנאי הנסיעה ומאפשרת להשיג צריכת דלק ממוצעת של 14 ק"מ לליטר (בתנאי מעבדה).

  האינסיגניה 2.0 טורבו החדשה מגיעה במרכב חמש דלתות שימושי, מעוצב וספורטיבי המשלב זנב קצר ודלת אחורית מתרוממת בסגנון "ליפטבק", המאפשרת גישה קלה לתא המטען. יחד עם רמת אבזור גבוהה במיוחד וגימור מוקפד משדרגת האיסיגניה 2.0 טורבו את חווית הנסיעה לרמות של מכוניות סאלון.

  אינסיגניה 2.0 ליטר טורבו החל מ-194,990 ₪.

   

  עבור לתוכן העמוד