מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ניסאן NV-200 חוזרת

  27/05/2015
  הגדל

  קבוצת קרסו מוטורס, המשווקת את רכבי ניסאן בישראל, החלה לשווק לאחר תקופת היעדרות של כשנה, את המסחרית היפנית ניסאן NV200, בגרסת קומבי שימושית, המביאה לשוק המסחריות הקטנות, סטנדרטים חדשים של מרחב, נוחות ושימושיות.

  מנוע והילוכים- דגם ניסאן NV200 בעל מנוע 1.5 ליטר K9K) dCi) טורבו המפתח 90 כ"ס. גרסה זו, בעלת תיבת הילוכים ידנית, אורך של 4.40 מטר, גובה של 1.86 מטר ורוחב של 1.69 מטר.

  בטיחות- הרכב כולל מערכות בלימה מתקדמות, מערכת בקרת יציבות ומערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים TPMS. בתחום הבטיחות הפסיבית  6 כריות אוויר, והתקני איזופיקס לעגינת מושבי בטיחות לילדים, כחלק מהמפרט הסטנדרטי של הדגם.

  אבזור- נוחות הנוסעים בניסאן NV200 נמצאת בעדיפות עליונה. כחלק ממפרט האבזור הסטנדרטי, דגם זה מגיע עם שמשות אחוריות כהות ומאובזר בדיבורית Bluetooth, חיבורי AUX ו- USB, מערכת בקרת שיוט ומערכת הגבלת מהירות, אבזור המציב את ה- NV200 מעל מתחרותיה בסגמנט רכב מסחרי קל.

  גרסת הקומבי מציעה שתי שורות מושבים, עם מרחק סרנים גדול של 2725 ס"מ, המאפשר מרווח יוצא מן הכלל לנוסעים ביחס למסחריות באותה קטגוריה, שתי דלתות הזזה צדיות, וצמד דלתות אחוריות הנפתחות לצדדים. הרכב מתאים גם לשימושים מסחריים וגם כרכב נוסעים נוח וחסכוני.

  ה- NV200 משווק בישראל במחיר של החל מ- 141,000 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד