מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יבואנית טויוטה לטרייד אין

  4/06/2015
  הגדל


  יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, משיקה את אתר האינטרנט של תכנית TOYOTA SELECT, בה מוצעים למכירה רכבי TOYOTA מבעלות קודמת, עם אחריות היבואן.

  כל הרכבים עומדים בתנאים ובבדיקות קפדניות בהתאם לסטנדרטים של חברת TOYOTA העולמית, המפעילה תכניות דומות במדינות רבות בעולם.  ייחודה של התכנית הינה בהתמקצעות וההתמקדות אך ורק ברכבי טויוטה וכן בפריסה הארצית הרחב, של 29 סוכנויות TOYOTA בישראל. זאת, להבדיל מהמקובל בענף, בו היבואנים פועלים לרוחב כל הדגמים ובמגרשי טרייד אין מרכזיים בלבד. עם השקת התכנית, תהווה יוניון מוטורס "בית" עבור לקוחות המעוניינים ברכב TOYOTA איכותי מבעלות קודמת. 

  המטרה בפעילות TOYOTA SELECT היא להעניק שקט נפשי וביטחון ללקוחות אשר אינם רוכשים רכב חדש. במסגרת התכנית, יירכשו ויימכרו רק רכבי טויוטה אשר עומדים בקריטריונים של איכות, בני פחות מ- 7 שנים או עד 150,000 ק"מ בלבד, בעלי היסטוריית טיפולים מלאה ונקיים משעבודים ועיקולים או תאונות משמעותיות. הרכבים שיעמדו בקריטריונים הראשוניים כאמור, יעברו סדרת בדיקות מקיפה הכוללת 155 בדיקות קפדניות של כל מערכות הרכב, על מנת לוודא תקינות של כלל הרכיבים, הן מבחינה מכאנית והן מבחינה ויזואלית-חיצונית. לאחר סדרת הבדיקות, יעבור הרכב תהליך השבחה שיכלול, בין היתר, תיקוני פחחות וצבע, החלפת צמיגים, החלפת בלמים, תיקון והשלמת חלקים פנימיים וטיפולים מכאניים. תהליך ההשבחה ייעודי לכל רכב ויקבע בהתאם למצבו ולתוצאות הבדיקות כאמור. 

  לקוחות שירכשו רכב עם חותמת האיכות של טויוטה סלקט, ייהנו מאחריות יבואן למשך שנה או 25 אלף ק"מ (המוקדם מבניהם). לכלי רכב עד 5 שנים / 120,000 ק"מ תינתן אחריות מקיפה על כלל הרכיבים ולכלי רכב בני 5 עד 7 שנים / 150,000 ק"מ תינתן אחריות הכוללת את מערכות ההנעה. רוכשי רכב מ- TOYOTA SELECT יזכו להיכלל בתכנית שירות "טויוטה בדרכים 24/7" חינם לכל תקופת האחריות. השירות המוצע על ידי יוניון מוטורס כולל סל של שירותי ערך מוסף ללקוחות טויוטה. 

  האתר החדש, שכתובתו www.Toyota-select.co.il אופיין והוקם במיוחד עבור פעילות הרכבים מבעלות קודמת. האתר מעודכן במאגר רכבי טויוטה הזמינים ברחבי הארץ, אשר עברו הכשרה וזכו בחותמת האיכות של SELECT. בנוסף, יוצעו שני שירותים ייחודיים: לקוחות אשר בבעלותם טויוטה ומעוניינים למכור את רכבם, יוכלו להזין את פרטי הרכב ולקבל הצעה. כמו כן, לקוחות המחפשים רכב טויוטה מדגם מסוים, אשר אינו קיים במאגר SELECT, יוכלו להזין את בקשתם, וצוות  ה- SELECT יפעל לאיתור הרכב המבוקש במאגר לקוחות טויוטה.

  רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס: "תכנית ה-SELECT   מביאה סטנדרט חדש של מקצועיות לשוק הרכב המשומש בישראל. ההתמקדות במותג שלנו בלבד, הפריסה הארצית הרחבה, ביצוע מכלול חסר תקדים של בדיקות ותיקונים בהשקעה רבה, והיקף אחריות היבואן שאנו מעניקים לכל הרכבים בתוכנית, מקנים ללקוח שקט נפשי והופכים את חווית הרכישה של רכב מבעלות קודמת לזהה לזו של רכישת רכב חדש".

  שירות TOYOTA SELECT יופעל, כאמור, בכל 29 מרכזי טויוטה ברחבי הארץ. במהלך השנה האחרונה, הופעל השירות כפיילוט בכ-15 מרכזים בלבד, ורשם הצלחה רבה: בתקופת הפיילוט נמכרו למעלה מ-1,000 רכבים עם חותמת SELECT.  מהנתונים עולה כי הדגמים הפופולריים ביותר הם קורולה, יאריס ופריוס. הדגמים הנמכרים בזמן הקצר ביותר הם דגמי היאריס, וורסו 7 מקומות וג'יפ ה- RAV4, אשר נמכרים תוך ימים בודדים. הגיל הממוצע של הדגמים הנמכרים במסגרת התכנית עומד על 4.5 שנים, ודגמים מהשנים 2010 ו-2011 הם הפופולריים ביותר. ביוניון מוטורס מאמינים כי באמצעות תכנית ה- SELECT יוכלו הלקוחות בישראל ליישר קו עם המקובל במדינות רבות ברחבי העולם, וליהנות משקט נפשי, מבחר רב, וחווית רכישה ייחודית ונוחה בבואם לבחור רכב משומש. ביוניון מעריכים כי בשנה הקרובה ימכרו כ- 2,000 רכבים במסגרת התכנית.

   

  עבור לתוכן העמוד