מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה אוריס החדשה מושקת בישראל

  8/07/2015
  הגדל

  חברת יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, השיקה את ה- AURIS החדשה על מגוון דגמיה. האוריס החדשה כוללת שיפורים ועדכון בעיצוב החיצוני, בעיצוב הפנימי, איכות החומרים, מערכת המתלים ואיכות הנסיעה. 

  בישראל כבשה השנה האוריס את הבכורה בסגמנט המשפחתיות 5 דלתות (סטיישן + האצ'בק), עם 1,649 מכוניות המהוות נתח של 16% ממכירות סגמנט זה. נתח גרסאות האוריס ההיברידיות מהווה 92% ממכירות האוריס בישראל. 60% ממכירות האוריס סטיישן מיועדים לציי רכב.

  עיצוב חיצוני- בחזית הרכב, כנפיים עליונות חזקות אלה נמשכות לכל רוחב המכונית, ומדגישות את מראה החזית המזוהה עם טויוטה. הכנפיים התחתונות, נמשכות כלפי מטה לתוך המשטח העליון של הפגוש הקדמי, ומתחברות לקצוות הפנימיים של יחידות הפנסים הראשיים בהן משולבת תאורת LED לנסיעה ביום. במבט מהצד, העיצוב החדש של החלק הקדמי והאחורי יוצר שלוחות ארוכות יותר, מהחזית אל יחידות הפנסים האחוריות. פרופיל אלגנטי זה מודגש בנוסף על ידי אנטנת גג בצורת סנפיר ועיצובים חדשים לחישוקי הסגסוגת 16 אינץ'. מאחור, זכה החלק התחתון של האוריס לעיצוב חדש לחלוטין, להוספת דגש ויזואלי יותר של המכונית על הכביש. הרוחב של הפגוש עמוק ומודגש הודות למיקום מחזירי האור בחלק הקיצוני, וכן על-ידי פס קישוט דק מכרום. יחידות הפנסים האחוריים משלבות כעת טכנולוגיית LED.

  עיצוב פנים- באוריס החדשה, איכות תא הנוסעים שופרה משמעותית על-ידי הפחתת המסה הוויזואלית בעיצוב לוח המכשירים. שילוב נקי יותר של מכשירים בעלי תאורה אחידה יותר וצורה וגימור עקביים יותר של המשטחים. אשכול המחוונים של הנהג עוצב מחדש והוא כעת בעל נוכחות חזקה וספורטיבית יותר. פריטים רבים כגון פתחי האוורור, ידיות הדלתות ומסגרת ידית ההילוכים, עוצבו מחדש לקבלת מראה איכותי וחד יותר. עיצוב חדש של ריפוד המושבים משלים סביבת תא נוסעים אלגנטית, יוקרתית ואיכותית מאוד.

  מנוע- מנוע הבנזין 1.6 ליטר בנזין של האוריס האצ'בק מציע ללקוחות את היתרונות של טכנולוגיית ה-VALVMATIC של טויוטה וכן תיבת הילוכים רציפה MULTI DRIVE S - המתוכננים להעניק איזון אופטימלי בין ביצועים והנאה מנהיגה, לבין חיסכון בדלק ורמה נמוכה של פליטת מזהמים. האוריס מספקת כעת רמת פליטות CO2 נמוכה במיוחד ומובילה בקבוצה, 96 גרם/ק"מ.

  בטיחות- האוריס זכתה ב-5 כוכבים במבחני הריסוק של Euro NCAP, והיא כוללת מערכות בטיחות רבות כולל 7 כריות אוויר,VSC , ABS, EBD, TRC, BA ו-HAC .

  נהיגה- דגמי האוריס החדשים, מציעים שיפורים נוספים במערכות המתלים וההיגוי אשר משפרים את נוחות הנסיעה, בידוד הרעשים והתנהגות הכביש. רכיבים במערכת המתלים הקדמית שודרגו, והיא מצוידת במערכת מתלים אחורית מסוג עצמות עצה כפולות. מערכת עצמות העצה הכפולות בשילוב השיפורים במתלים הקדמיים והאחוריים משפרים את שיכוך הגלגול הראשוני, מפחיתים את החיכוך ומשפרים את נוחות הנסיעה. הגה הכוח החשמלי (EPS) של האוריס כוונן כך שיעניק משקל נוסף להיגוי ככל שהמהירות עולה, וזאת בכדי להעניק היזון חוזר משופר במהירויות של מעל ל- 60 קמ"ש.

  מחירים

  בישראל יושקו 4 גרסאות לטויוטה אוריס:

  דגם

  מחיר

  אוריס האצ'בק 1.6 בנזין

   ₪ 129,900

  אוריס האצ'בק היברידי

   ₪ 135,900

  אוריס TS סטיישן היברידי

    ₪ 137,900

  אוריס TS היברידי SkyView (גג פנורמי)

   ₪ 139,900

   

  עבור לתוכן העמוד