מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי סנטה פה חדש

  4/09/2015
  הגדל

  כלמוביל, יבואנית יונדאי בישראל החלה לשווק את הסנטה פה, רכב הפנאי שטח הגדול שלה עם מתיחת פנים עיצובית וטכנולוגית. 

  החידושים- מראה הרכב רוענן, פנסי החזית שודרגו וקיבלו עיצוב שונה לפנסי הערפל ותאורת לד DRL, כמו גם הפנסים האחוריים שקיבלו מראה עדכני. הסבכה המשושה שהפכה סימן ההיכר של יונדאי בקו הדגמים החדש קיבלה גם היא ריענון עיצובי יחד עם כל חזית הרכב. פסי קישוט בתחתית המרכב שולבו בכל הדגמים והפגוש האחורי גם הוא קיבל עדכון. מתיחת הפנים כוללת מעתה, מערכת &ldquoDriver Mode&rdquo בכל הדגמים המאפשרת לבחור את צורת סגנון הנהיגה - Normal, Eco ,Sport ומערכת &ldquoStop N Go&rdquo בדגמי הדיזל. הציון הירוק בדגמי הדיזל גם השתפר כתוצאה ממעבר ליורו 6 ועומד על 13 לעומת 15 בדגם היוצא.

  מנועים- הסנטה-פה, משווק עם 2 סוגי מנועים. מנוע בנזין GDI 2400 סמ"ק, והספק של 192 כוחות סוס ב- 6,300 סל"ד ו- 24.7 קג"מ ב- 4250 סל"ד. הביצועים עם תאוצה של 10.9 שניות מ-  0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 190 קמ"ש.
  מנוע הטורבו דיזל
  CRDI 2200 סמ"ק, 4X4, והספק של 197 כוחות סוס ב- 3,800 סל"ד ו- 44.5 קג"מ ב- 1800-2500 סל"ד. הביצועים עם תאוצה של 10.1 שניות מ - 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 190 קמ"ש.

  תיבת הילוכים - הסנטהפה בעל בעל תיבת הילוכים אוטומטית עם 6 יחסי העברה וטפטרוניק להעברת הילוכים ידנית.

  בטיחות - לסנטה פה אבזור בטיחותי מתקדם הכולל בין היתר את מערכת ה- ACTIVE HOOD SYSTEM- מכסה מנוע אקטיבי אשר מפחית נזק פוטנציאלי בעת דריסת הולך רגל, 7 כריות אויר, מערכת בלמים עם ABS, BAS (מערכת אשר מגבירה את הבלימה בעת הצורך באופן אוטומטי למניעת התנגשות) ו- EBD וכן ESS, איתות בלימת חירום, ESC, מערכת בקרת יציבות המסתנכרנת עם מערכת ה-4X4, DBC- מערכת בקרת ירידה במדרון, TCS מערכת בקרת משיכה ו- TSA -מערכת ייצוב הנגרר.
  הסנטה פה ,רכב הפנאי שטח היוקרתי של יונדאי שמיועד ל- 5 או ל-7 נוסעים, ממשיך להגיע בשלוש רמות אבזור:
  Premium 5 ו- 7מושבים, Supreme ו- Elite ב- 7 מושבים, ו- Supreme ו- Premium ב-7 מושבים במנוע הדיזל.

  אבזור- מערכת ה - Connected Car מגיעה כסטנדרט עם מסך מוגדל של 8 אינטש, המאפשרת לנוסעים לחבר את המכשירים שלהם על מנת שיוכלו להנות מגלישה ברשת. מערכת ההפעלה מסוג אנדרואיד "רצה" על גבי מערכת המולטימדיה שברכב ומספקת בין היתר ממשק מגע נוח, אפשרות לרדיו Nobex אינטרנטי, ניווט הכולל מערכת WAZE (ובקרוב תתוסף אפליקציות חניה של: סלופארק ופאנגו. מסכי סיוע אינטרנטיים של יונדאי המציגים את פריסת אולמות התצוגה, מרכזי השירות והטרייד-אין אשר בלחיצת כפתור ניתן לנווט או להתקשר אליהם. כמו כן ספר רכב אינטראקטיבי המופיע בצורה דיגיטלית על המסך.

  האבזור בדגם ה- Premium כולל: בקרת אקלים, מערכת מיזוג בשורה השלישית של המושבים (רק בדגם 7 מושבים), מערכת בקרת איכות אוויר, תפעול מערכת השמע מגלגל ההגה, מצלמת רברס עם תצוגה במערכת המולטימדיה, מערכת בקרת שיוט, גלגל הגה מצופה עור, מערכת מולטימדיה, כניסות ל- USB ו-Ipod, רמקולים מקוריים, חלונות חשמל, נעילה מרכזית, מושב נהג עם כוונון חשמלי, *ריפודי עור, תא אחסון מקורר, קיפול חשמלי למראות, שמשות כהות, ספויילר, מסילות גגון, Flex Steer- 3 מצבי היגוי (רגיל, נוחות וספורט) ו- SBL- תאורה המפנה את אלומת האור בזמן איתות לכיוון הפניה.

  האבזור בדגם ה- Supreme כולל בנוסף גג פנורמי מלא וריפודי מושבים מעור. האבזור של הסנטה פה כולל בדגם ה- Elite גם מצלמת רוורס עם תצוגה במראה הפנימית, כוונון מראות אוטומטי בשילוב למצב רברס, התנעה ללא מפתח ומפתח חכם, בלם חניה חשמלי, Autohold- מערכת אוטומטית לאחיזת הרכב בעת עצירה, פנסי קסנון ומערכת תאורה אדפטיבית המשנה את אלומת האור בהתאם למהירות הרכב ומושב נוסע עם כוונון חשמלי.

  מחירים- מכלמוביל מציינים כי מחיר הרכב עודכן ומגלם עליית מחיר באחוזים בודדים, המהווים מרכיב חלקי מהעלייה בשער הדולר.

  סנטה פה 2.4 בנזין אוטומטי 44X - 5 מושבים FL

  229,900

  סנטה פה 2.4 בנזין אוטומטי 44XFL

   246,900

  סנטה פה 2.4 בנזין אוטומטי FL 4X4

  258,900

  סנטה פה 2.4 בנזין אוטומטי 4X4FL

  274,900

  סנטה פה 2.2 דיזל אוטומטי FL 4X4

  258,900

  סנטה פה 2.2 דיזל אוטומטי FL 4X4

  274,900

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד