מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פרס למאזדה

  5/10/2015
  הגדל

  חטיבת העיצוב הבינלאומית של מאזדה התכבדה בשלושה פרסים בטקס "2015 Automotive Brand Contest", כולל פרס "צוות השנה" היוקרתי. מנהל חטיבת העיצוב הבינלאומית של החברה, איקאוו מידה, קיבל את הפרס במוזיאון ה"שטדל" בפרנקפורט.

  מאזדה זכתה בפרסים גם עבור המאזדה CX-3 החדשה, והאופניים המעוצבים לפי תפיסת KODO - אופני מרוץ שעוצבו עבור שבוע העיצוב של מילאנו. הטקס נערך במסגרת "ליל המעצבים האוטומוטיביים", המהווה חלק מתערוכת הרכב הבינלאומית של פרנקפורט.

   

  "צוות השנה" נבחר על-פי קריטריונים של עיצוב מותג חדשני ועקבי, ומאזדה היא אכן אות ומופת מבחינת העיצוב. צוותי העיצוב בחמישה מרכזי העיצוב של מאזדה ביפן, סין, גרמניה וארה"ב התעלו על עצמם והצליחו להעניק את הביטויים של תפיסת העיצוב "KODO  הריגוש בתנועה" לדור שלם של דגמי ייצור כדוגמת ה-CX-3. התחרות מיוזמתה של מועצת העיצוב של גרמניה (German Design Council) מעניקה פרסים למשתתפים מכל רחבי העולם בתחומי עיצוב המוצר והתקשורת. מועצת העיצוב של גרמניה, שנוסדה בשנת 1953, מהווה את אחד המרכזים העולמיים המובילים בתחום העיצוב. הפרסים מוענקים ב-15 קטגוריות רגילות ובארבע קטגוריות מיוחדות, כשהזוכים נבחרים על-ידי חבר שופטים המורכב ממומחים מתחומי התקשורת, העיצוב והמדיה.

   

  עבור לתוכן העמוד