מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יגואר XF החדשה בישראל

  26/11/2015
  הגדל

  מאיר חברה למכוניות משיקה בישראל את היגואר XF החדשה. לאחר 8 שנים מאז נחשף הדור הראשון של היגואר XF נחשף הדור השני של מכונית היוקרה. הדור החדש של ה-XF מציג מכונית פורצת דרך משופעת בחלקי אלומיניום קלים ועשירה בטכנולוגיה. 

  יגואר XF החדשה מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות, כולל פנסי LED קדמיים מלאים, תצוגת לייזר עילית Head Up Display המספקת תמונות צבע בקונטרסט גבוה, בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט מסתגלת עם מערכת Queue Assist, בקרת שמירה על הנתיב, מגביל מהירות חכם ומערכת חנייה אוטומטית.

  מנועים- מגוון מנועים לבחירה, החל ממנוע דיזל Ingenium עם 163 כ"ס ו-6 הילוכים, ועד מנוע בנזין V6 עם מגדש-על, 380 כ"ס ו-8 הילוכים אוטומטיים.

  בטיחות- מערכת  בקרת משיכה מתקדמת לכל סוגי הדרך מאפשרת התחלת נהיגה חלקה ללא מאמץ גם על גבי משטחים חלקים כגון שלג וקרח &ndash כל שהנהג צריך לעשות הוא לכוון את ההגה. מערכת הנעה לכל ארבעת הגלגלים (AWD) ומומנט על-פי דרישה, יחד עם מערכתIntelligent Driveline Dynamics מעניקה איזון אופטימלי בין ביצועים ליכולות גבוהות בכל מזג אוויר. מצב "משטח חלוקת כוח מותאמת לכל משטח" (Adaptive Surface Response) עבור מערכתJaguar Drive Control מבחין בין סוגים שונים של משטחים כדי להעניק אחיזה בטוחה יותר לכל ארבעת הגלגלים. (AWD  בלבד). בנוסף, פנסי LED קדמיים מלאים, תצוגת לייזר עילית Head Up Display המספקת תמונות צבע בקונטרסט גבוה, בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט מסתגלת עם מערכת Queue Assist, בקרת שמירה על הנתיב, מגביל מהירות חכם ומערכת חנייה אוטומטית.

  עיצוב- נאמנה לעקרונות של קווים אלגנטיים ומשטחים נקיים, יגואר XF החדשה הוא המכונית הדינמית ביותר מבחינה ויזואלית בקטגוריית רכבי מנהלים. עם הצגתה של XF החדשה, כל דגמי יגואר מתהדרים במבנה מרכב קל אך קשיח העשוי כולו או לפחות רובו מאלומיניום הישג ייחודי למותג פרימיום. החלל הפנימי הוא תערובת חלקה של חומרים עכשוויים וגימורי יוקרה, אומנות יגואר מסורתית וטכנולוגיית קצה, עם פיצ'רים כגון לוח מחוונים וירטואלי TFT בגודל 12.3 אינצ' הניתן להתאמה, תצוגת לייזר עילית ומערכת פרימיום בידור-מידע InControl Touch Pro &ndashיגואר XF החדשה היא היגואר ה"מקושרת" ביותר אי פעם.

  שלדה- יגואר XF החדשה עולה על כל הציפיות מבחינה דינאמית, לקחנו את הנוחות והעידון לרמה גבוהה יותר, ושילבנו אותן עם זריזות ותגובה שאין להן תחרות בקטגוריה.

  למעשה יגואר XF החדשה מציגה שילוב ללא תחרות של עיצוב, יוקרה, טכנולוגיה ויעילות, כדי להוביל את פלח מכוניות המנהלים תוך התבססות על דינמיקת נהיגה וחלקות נסיעה המובילות בקטגוריה.

  מחירים בשקלים:

  XF 2.0 Prestige 25t         449,900
  XF 2.0Prestige 25t Plus   498,900 
   XF-S 3.0                      649,900  

   

   

  עבור לתוכן העמוד