מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טרפילוג פונה לסין

  11/01/2016
  הגדל

  חברת טרפילוג הישראלית וShaanxi- יצרן המשאיות השלישי בגודלו בסין, חתמו לאחרונה על הסכם, שבמסגרתו היחידה של טרפילוג Intelligent Telematic Unit - ITU) תותקן בכל כלי הרכב הכבדים המיוצרים על ידו. המשמעות, עשרות אלפי יחידות שתפקידן לספק דיאגנוסטיקה מכאנית מונעת אודות מצב הרכב ותקינותו (Predictive diagnostics), מיקומו, מסלול נסיעתו, הרגלי הנהיגה של הנהג והפחתת עלויות אחריות יצרן.

  היקף העיסקה עומד על כ- 30 מיליון דולר לתקופה של שלוש שנים. העסקה עם Shaanxi  נחתמה לאחר תהליך משא ומתן שארך כ-12  חודשים, במהלכם ביקרו הסינים מספר פעמים במשרדי החברה שבראש העין, תהליך אשר הבשיל לכדי חתימת ההסכם בדצמבר האחרון. חברת  Shaanxi  מצטרפת ליצרנים ויבואנים רבים של כלי רכב ב- 28 מדינות ברחבי העולם שכבר מותקנת בהם המערכות המתקדמות של טרפילוג.

  טרפילוג הינה חברת telematics אשר נוסדה בישראל בשנת 2003, מתמחה בפיתוח שירותים ופתרונות מתקדמים לתעשיות הרכב, ניהול צי, ביטוח ומיגון, המאפשרים שליטה, בקרה וחסכון מקיף בהוצאות התפעוליות של צי הרכבים. הטכנולוגיה הייחודית מתבססת על איסוף והעברת נתונים מהרכב באופן שוטף וניתוחם בזמן אמת. הטכנולוגיה מספקת שילוב של תובנות אודות מצב הרכב ותקינותו, מיקומו, מסלול נסיעתו ואופן השימוש בו על ידי הנהג. המערכות של טרפילוג מותקנות אצל כל יבואני הרכב הכבד המובילים בישראל, ובקרוב גם אצל יבואני הרכב הפרטי. המערכת מאפשרת למנהל צי הרכב להיות חשוף למצבו המכאני של הרכב בכל רגע נתון, לזהות תקלות בזמן אמת ולתקנם באופן מידי ומתוך כך להפחית את צריכת הדלק באופן משמעותי ולצמצם את עלויות האחזקה. יחידת הניטור של טרפילוג, מאפשרת לעקוב אחר התנהגות נהג ועידוד נהיגה בטיחותית, ביצוע טיפולים בזמן, הפחתת ״זמן עמידה״, התאמת רכבים למשימה לה הם יועדו, מעקב אחר מסלולי הנסיעה הקבועים ועוד מגוון שירותים נוספים.

   

  עבור לתוכן העמוד