מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה ראב 4 חדשה בישראל

  18/02/2016
  הגדל

  יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, החלה בשיווק ה- ראב -4 לאחר שעבר מתיחת פנים משמעותית. הדגם כולל עיצוב חדש פנימי וחיצוני, חידושים ותוספות אבזור, ולראשונה גם גרסה היברידית.

  הגרסה החדשה משלבת בין ניסיון של למעלה מ- 20 שנות בפיתוח רכבי פנאי קומפקטיים לבין הטכנולוגיה ההיברידית הידועה של TOYOTA.  ה- RAV 4 חלוץ קטגוריית רכבי השטח העירוניים בעולם, הושק ב- 1994. הדגם החדש הוא החזק ביותר שנמכר עד כה באירופה והעוצמתי בקטגורית ה- SUV עם הספק משולב של 200 כ"ס ותאוצה מ- 0 ל-100 קמ"ש ב- 8.3 שניות בלבד.

  הדור החדש של ה- RAV4 הוא בעל מרכב קשוח יותר וכולל אמצעים רבים לשיפור נוחות הנסיעה. העיצוב החיצוני התחדש בסגנון חזק ודינמי יותר המבוסס על שפת העיצוב העוצמתית Under Priority and Keen Look. הגריל האמצעי הורחב וגריל הטרפז התחתון הוגדל משמעותית כדי לשמור על סגנון הדגם המשפחתי Under Priority של טויוטה. בחלק האחורי של הרכב שולבו פנסים אחוריים חדשים הכוללים גם הם טכנולוגיית LED.

  עיצוב הפנים שופר בדגש על איכות, שכולל גם ריפודי בד מהודרים. הקונסולה המרכזית המקיפה את מוט ההילוכים עוצבו מחדש. לוח המחוונים, פאנל הדלת וגימורי משענות הידיים המרכזיות עברו שיפור עיצובי.

  אבזור- ב- 4RAV החדש שולבה מערכת המולטימדיה המתקדמת Toyota Touch® 2 הכוללת מסך "7 צבעוני מלא בשילוב מצלמה אחורית, ומסך תצוגה נוסף TFT צבעוני "4.2 עתיר מידע, הנשלט גם על ידי מתגי ההגה. המידע המוצג במסך ה- TFT כולל התאמה אישית של הגדרות הרכב, מידע ממוחשב על הנסיעה, Smart Stop & Start ומוניטור יעילות אנרגטית של מערכת ההנעה ההיברידית. בנוסף כולל הרכב גם כניסה והנעה חכמה.

  בטיחות- המפרט הבטיחותי כולל, בין היתר 7 כריות אוויר, מערכות בטיחות מתקדמות כולל ABS ו- EBD, BA ,TRC ISOFIX, VSC, במושבים האחוריים, מושבים קדמיים עם מנגנון להפחתת פגיעה בצוואר, הגה בטיחותי קורס בעת התנגשות, קורות פלדה כפולות בדלתות ועוד.

  רמות גימור ומחירים:

  ה- 4RAV החדש יוצע בשלוש גרסאות:

  GLI AWD TOYOTA RAV4 - מחיר 169,900 ₪

  הנעה כפולה, חישוקי סגסוגת קלה 17'', מערכת מולטימדיה מקורית TT2, מסך תצוגה צבעוני HD 4.2'', מצלמה אחורית, בקרת שיוט, פנסי DRL LED קדמיים, פנסי LED אחוריים.

  Premium AWD TOYOTA RAV4 - מחיר 179,900 ₪

  הנעה כפולה, וכולל (בנוסף לאבזור GLI): חלונות מוכהים, פנסי ערפל קדמיים, חיישן תאורה, חיישן גשם, מראה מתכהה אוטומטית, בקרת אקלים דו אזורית, דלת תא מטען חשמלית.

  RAV4 HYBRID Premium FWD - מחיר 189,900 ₪

  הנעה קידמית, וכולל (בנוסף לאבזור Premium): כניסה חכמה, כפתור הנעה, פנסי LED ראשיים.

  המחירים כוללים מע"מ וצבע מטאלי ואינם כוללים אגרת רישוי.

   

  עבור לתוכן העמוד