מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קפצ'ור דיזל אוטומטי

  25/02/2016
  הגדל

  חברת קרסו מוטורס השיקה לפני כשנה וחצי את רנו קפצ'ור, הקרוסאובר מבית רנו.  כעת  משיק המותג בישראל את  הקפצ'ור, גם בגרסת הדיזל עם תיבת הילוכים אוטומטית.השימוש במנועי דיזל מאפשר ביצועי מנוע מרשימים במיוחד, לצד חסכון משמעותי בעלויות הדלק.

  הקפצ'ור מצויד במיטב המאפיינים המתקדמים של רנו העושים שימוש בטכנולוגיה לנוחות הנהג והנוסעים כגון כניסה והנעה ללא מפתח, ממשק USB ו- Bluetooth , ומערכת המולטימדיה MediaNav  מקורית מבית רנו, הכוללת: פונקציית ניווט עם חיווי קולי וממשק מסך מגע מלא בעברית. כל אלו ועוד, הינם אביזרים סטנדרטיים בכל גרסאות הקפצ'ור.

  מנוע והילוכים- המנוע הינו מנוע טורבו דיזל מתקדם בנפח 1.5 ליטר, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמדים. המנוע מפיק 90 כ"ס, וגולת הכותרת שלו מצויה בזמינות הכוח הגבוהה 22.4 קג"מ בסל"ד נמוך שעומד על 1750 סל"ד ובצריכת דלק ורמת הזיהום נמוכות במיוחד: צריכת דלק משולבת של 26 ק"מ לליטר וציון ירוק 3.

  עיצוב- העיצוב בקפצ'ור הוא שם המשחק. עיצוב אופנתי, אורבני, המציע מגוון רחב של צבעי פנים וחוץ, בצביעה דו-גונית של הרכב.

  נוחות ואבזור-  השימושיות והורסטיליות של הקפצ'ר מודגשים ע"י מאפיינים כגון: תא כפפות הנפתח כמגירה נגישה ופרקטית בעלת נפח של 11 ליטר. ספסל אחורי הניתן להזזה קדימה ואחורה לצורך הגדלת נפח תא המטען, מרווח רגלי הנוסעים. תנוחת נהיגה מוגבהת כמקובל בקטגוריית הקרוסאובר. תא מטען מודולרי בעל רצפה כפולה המאפשרת חלוקה חכמה של שטח ההטענה.

  בטיחות-  כמסורת רנו, הקפצ'ור עומד בסטנדרטי הבטיחות המחמירים ביותר הן בהיבט הגנה על נוסעים, והן בהגנה על הולכי רגל, וזה מכבר זכה בציון מושלם של 5 כוכבי בטיחות במבחני EURO-Ncap.

  עבור לתוכן העמוד