מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פולקסווגן קאדי חדש בישראל

  12/03/2016
  הגדל

  פולקסווגן מסחריות תשווק בישראל את הטנדרון קאדי, בשלוש גרסאות מנועים, שני מנועי בנזין בנפח 1.0 ליטר TSI, 1.4 ליטר TSI ומנוע דיזל בנפח 2.0 ליטר TDI, כשכולם מגיעים עם טכנולוגיית BlueMotion. הקאדי, יגיע בשתי גרסאות מרכב קצר וארוך (Maxi). מגוון הגרסאות כולל גם גרסאות של 7 מקומות ישיבה בדגמים המפוארים.

  עיצוב- עיצוב הפנים וחוץ חדשים עם שורה של שינויים, כשהמטרה להעניק לו מראה מוכר ומשפחתי של הקונצרן. החזית זוויתית מאורכת, עם יחידות תאורה שנמתחות לאחור ומשתלבות היטב עם הסבכה בעלת הקווים האופקיים. להשלמת מראה החזית הגלובלית וחזות איכותית יותר נוספו גם פנסי ערפל ותאורת יום מאורכים. המראה מושלם עם מכסה מנוע תפוח יותר בעל קווים מקומרים, המשתלב עם פגושים חדשים הצבועים בצבעי הרכב. גם אחורי הרכב עבר שינויים עם דלתות הרמה חדשות, פנסים משודרגים עם פנסי ערפל. למעוניינים תוצע כאופציה גם חישוקי סגסוגת קלה.

  אבזור- בכל הגרסאות השונות של הרכב ניתן למצוא קונספט מושבים משופר, עם שורת מושבים ראשונה המתקפלת וניתנת להסרה לחלוטין. השינויים הפנימיים נותנים מענה לקהל הפרטי והמסחרי כאחד. ריפודים חדשים, מושבים קדמיים תומכים, הגה שלוש זרועות, תאורת לוח שעונים חדשה, מערכת מולטימדיה חדשה, מערכת Fatigue Detection המתריעה על עייפות, מערכת Start&Stop לחיסכון בצריכת דלק, מערכת למניעת הידרדרות בפונקציית ה- Auto Hold, כיסי אחסון רבים ונוחים, ידית הילוכים מעוצבת, תא כפפות נעול, ועוד. לקאדי יש 5 דלתות כשכולן מתוכננות כך שיעניקו פתחי כניסה ויציאה רחבים לצורך טעינה והעמסה. הדלתות הקדמיות גדולות ונפתחות כמעט ל-90 מעלות מלאות ופוערות פתח ענק לכניסה אל תא הנוסעים, כשבמידת הצורך הרכב כולל גם מסילות אורכיות על הגג להעמסה נוספת. לחובבי הסאונד ה- Caddy כולל גם מערכת מולטי מדיה מתקדמת עם מסך מגע בגודל 5' עם 2 רמקולים וכאופציה מסך מגע 6.5' עם שישה רמקולים. המערכת מציעה שורה של פונקציות: תמיכה בקבצי MP3, WMA, דיבורית BT כוללת יכולת השמעת קבצי אודיו A2DP)), כרטיס SD ועוד.

  מנועים- דגמי הקאדי, מוצעים עם שלושה סוגי מנועים בישראל. שני מנועי בנזין בנפח של 1.0 ליטר ו- 1.4 TSI ומנוע דיזל בנפח 2.0 ליטר טורבו TDI המותאמים לתקני יורו 6 באירופה. נתוני ההספק והמומנט של גרסת ה-1.0 של הרכב עומדת על הספק מירבי של 102 כ"ס עם מומנט שיא של 17.8 קג"מ המושגים בין 1,500 ל- 3,500 סל"ד. גרסת הבנזין החזקה יותר מציעה אף היא מנוע משודרג בנפח 1.4 ליטר TSI המציע הספק מירבי של 125 כ"ס עם מומנט שיא של 22.4 קג"מ המושגים בין 1,500 ל- 3,500 סל"ד. כל מנועי ה- Caddy החדשים מוצעים בטכנולוגיית BlueMotion. מעבר לשילוב בין מנוע טורבו חסכוני ותיבת DSG, מציעה טכנולוגיית ה- BlueMotion שורה של מערכות שנועדו לשפר את תצרוכת הדלק ולצמצם פליטת מזהמים כדוגמת: ניצול אנרגיה בעת בלימה, אווירודינמיקה מתקדמת, יחסי העברה אופטימליים, צמיגים בעלי התנגדות גלגול נמוכה וכמובן מערכת Start&Stop שמוצעת כסטנדרט בכל כלי הרכב. גרסת ה- 1.0 ליטר מציעה צריכה משולבת של 5.3 ליטר ל- 100 ק"מ (19 ק"מ לליטר) ואילו גרסת ה- 1.4 ליטר מציעה צריכה משולבת של 5.8 ליטר ל- 100 ק"מ (17 ק"מ לליטר).

  גרסת הדיזל מציעה אף היא צריכה ופליטה נמוכה בזכות טכנולוגיית המסילה המשולבת המאפשרת זמן תגובה מהיר. ה- Caddy 2.0 ליטר TDI החדש שמחליף את גרסת ה- 1.6 היוצאת מציע מנוע ארבעה צילינדרים בעל הספק של 102 כ"ס, ומומנט העומד על 25.4 קג"מ בתחום שבין 1,500 ל- 2,750 סל"ד. הצריכה המשולבת של גרסת הדיזל עומדת על 5 ליטר סולר ל- 100 ק"מ. גרסת ה- 1.0 ליטר TSI מוצעת רק עם תיבה ידנית, בעוד גרסת ה- 1.4 ליטר TSI מוצעת עם תיבת DSG בעלת שבעה הילוכים. מנוע הדיזל מציע אפשרות גם לתיבה ידנית וגם לתיבת DSG בעלת שישה הילוכים. 

  בטיחות- הקאדי, מבוסס על פלטפורמת ה- MQB המודולרית החדשה של קונצרן פולקסווגן. הפלטפורמה החדשנית מספקת מספר יתרונות משמעותיים על פני פלטפורמות עבר, עם מרכב קשיח וקל יותר המאפשר להשיג חסכון גדול יותר בצריכת דלק, ובמקביל נוח יותר להטמעת מערכות בטיחות חדישות. לראשונה בסגמנט ה- Caddy החדש מציע כאופציה שורה ארוכה של טכנולוגיות בטיחות מתקדמות המציבות אותו בשורה הראשונה בהגנה על חיי הנוסעים בסגמנט: ממערכת ה- Active Lane Assist העוזרת בשמירה על נתיב הנסיעה ומספקת אזהרה באמצעות ויברציה של ההגה במקרה של סטייה מהנתיב (אופציה). דרך מערכת ה- side assist המתריעה בפני הנהג על רכבים הנמצאים מאחור, או באזורים "מתים" לראיה (אופציה) ועד מערכת בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת סייען לנהיגה איטית או בפקק תנועה. לצד זה מציע הרכב את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות כגון מערכת למניעת נעילת גלגלים ABS- Anti Locking Brake System, מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרוניתEDL- Electronic Differential Lock , מערכת להעברה יעילה של כוח המנוע אל הכביש TCS &ndash Traction Control System, מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESP- Electronic Stability Program, מערכת לסיוע בבלימות חירום BAS- Brake Assist System, מערכת לבלימת הרכב אחרי תאונה Multi-Collision Brake, מתג לניתוק כרית האוויר הקדמית בצד הנוסע.

  מחירים:

  קאדי בייסיק קומבי TSI 1.0 2 102 כ"ס 5 היל' ידני בנזין 129,900 ₪ ₪ 

  קאדי בייסיק קומבי TSI 1.4 125 כ"ס DSG 7 היל', בנזין 158,900 ₪

  קאדי קונספטליין קומבי TDI 2.0 2 102 כ"ס 5 היל' ידני, דיזל 154,900 ₪

  קאדי קונספטליין קומבי TDI 2.0 2 102 כ"ס DSG 6 היל' דיזל 165,000 ₪

  קאדי מקסי משלוח TSI 1.4 125 כ"ס DSG 7 היל', בנזין 171,000 ₪

  קאדי מקסי קונספטליין 2.0 TDI 102 כ"ס DSG 6 היל', דיזל 202,000 ₪

  (7 מקומות) קאדי מקסי טרנדליין 2.0 TDI 102 כ"ס DSG 6 היל', דיזל 207,000 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד