מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי אלנטרה החדשה הושקה בישראל

  27/03/2016
  הגדל

  כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל , החלה בשיווק האלנטרה החדשה, מכונית הסדאן המשפחתית המצליחה. האלנטרה מחליפה את ה-i35 שמכרה עד היום, בחמש שנותיה בישראל, כ-32 אלף מכוניות.

   

  מנוע והילוכים- לאלנטרה, מנוע בנזין 1.6 שמספק 127 כ"ס ומומנט של 15.8 קג"מ. עם תיבת 6 הילוכים. המנוע מבודד וללא רעשים. באשר לביצועים תאוצה ל- 100 קמ"ש תתקבל בתוך 11.6 שניות. המהירות המרבית, 195 קמ"ש. דרגת זיהום 6. הביצועים של האלנטרה, נותרו זהים למרות ירידה קלה בהספק ובמומנט ביחס לדגם היוצא.

   

  בטיחות- כל דגמי האלנטרה מגיעים כסטנדרט עם מערכת הבטיחות מוביל-איי להתראה בפני סטייה מנתיב וקרבה גדולה מדי לרכב שלפנים כולל מערכת זיהוי תמרורי מהירות, 7 כריות אוויר, כולל כרית אוויר לברכי הנהג, מערכת סיוע לזינוק בעלייה HAC, מערכת למניעת התהפכות ROP, מערכת בקרת בלימה במורד DBC, הפעלת מערכת האיתות בבלימת חירום ESS, מערכת בקרת יציבות מתקדמת ESP, מערכת בקרת משיכה TCS, מערכת TPMS לניטור לחץ האוויר בגלגלים ועוד.

   

  אבזור- כבר בדגם הבסיס ה-Inspire מצוידת האלנטרה החדשה במערכת המולטימדיה מתקדמת  Connected Car שכוללת צג מגע 8 אינץ' דיגיטלי, את מערכת הניווט של Waze, דיבורית בלוטות', מצלמת נסיעה לאחור. עוד כוללת האלנטרה מערכת בקרת שיוט, בקרת אקלים עם פתחי מיזוג למושבים האחוריים, שליטה מההגה על מערכת השמע, הגה מצופה עור, בורר מצבי נהיגה Drive Mode עם בחירה בין שלושה מצבים לאופני נהיגה משתנים, אימובילייזר מקורי, חיישני תאורה, מראות צד בצבע הרכב, אשר מתקפלות חשמלית וכוללות הפשרה ופנסי איתות מובנים, פנסי ערפל קדמיים ועוד.

  בגרסת ה-Supreme מתווספים: חלון שמש נפתח בגג, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג למושבים האחוריים, מפתח חכם והנעה ללא מפתח, מערך תאורות LED, חיישני גשם וחישוקי 17 אינץ'.

   

  עיצוב- יונדאי אלנטרה החדשה מצליחה לגשר בין מראה אלגנטי, אווירודינמי ושימושי. קו רעיון העיצוב של יונדאי, 'דיוק דינמי', ניכר בגוף המכונית. זה מפוסל באופן חלק ומדויק, עם קווי מתאר מעודנים, מדויקים ועדכניים, שבהם ניכרת השראת מעצבי יונדאי, תחת שרביטו של פטר שרייר. חזית האלנטרה החדשה , מוגדרת על ידי שבכת סורג משושה, שהינה החתימה החדשה של יונדאי. לחזית אופי בולט ומיוחד, בעיקר בשילוב התאורה המודרנית שסביבה, הכוללת פנסי ערפל ונורות LED בחזית. כל אלו משווים לרכב מראה יוקרתי. החלק התחתון של החזית נגזר מזה של הסונטה ההיברידית. התכנון הזה מסייע לנהל את זרימת האוויר מחזית הרכב סביב הגלגלים כדי למזער התנגדות מערבולות רוח. הפגוש האחורי מסייע גם הוא בשיפור זרימת האוויר, בלי לפגוע בגודל המרשים של תא המטען. הפגושים והתכנון הכולל של יונדאי אלנטרה החדשה משיגים נתון מקדם גרר נמוך במיוחד - 0.27.

   

  בעיצוב הפנימי, האלנטרה התעדכנה וזוכה לשיפור באיכות החומרים. הקו הכללי מתאים לשפת העיצוב המודרנית של יונדאי והוא עבר התאמה לשליטה אינטואיטיבית במיוחד לנהג. נוסף על כך, המרחב הפנימי השתפר ורמת החומרים וההרכבה גבוהים במיוחד. עיצוב הפנים העכשווי משלב חומרים רכים למגע וסביבת פנים נוחה לכל הנוסעים, שכוללת פתחי מיזוג ליושבים מאחור.

   

  מידות הרכב משופרות עם אורך: 4.57 מ', רוחב: 1.80 מ', גובה: 1.45 מ', בסיס גלגלים: 270 מ'. משקל הרכב 1250 ק"ג תוספת של 30 ק"ג לעומת i-35.

   

  מחירים:

  אלנטרה אינספייר           131,700 ₪

  אלנטרה סופרים             133,500 ₪


  דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי כלמוביל: 
  מציין כי "האלנטרה היא מכונית סדאן איכותית, נוחה, מרווחת, מאובזרת ובטיחותית. בשילוב מערכת ה-Connected Car, העיצוב המלוטש, האבזור הרב והיכולת הדינמית של הרכב אנו מביאים חבילה שלמה ומוצלחת לנהג הישראלי".

   

  עבור לתוכן העמוד