מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  נחתם הסכם להעברת לייבוא ופעילות המותגים קרייזלר, ג'יפ דודג' וראם, ממכשירי תנועה לסמל"ת.

  12/04/2016
  הגדל

  קבוצת מכשירי תנועה וקבוצת סמל"ת חתמו ב-28/3/16 על הסכם להעברת פעילות המותגים: קרייזלר, ג'יפ דודג' וראם בישראל, ממכשירי תנועה לסמל"ת . העברת הפעילות נעשתה לבקשתה של קבוצת פיאט FCA, בהתאם לאסטרטגיה שלה לאיחוד פעילות מותגיה השונים בכל מדינה בעולם. בהסכם הובטח לקיים שמירה על מעמדם של המותגים בשוק הישראלי, הובטחו זכויותיהם של הלקוחות באופן שיבטיח המשך קבלת שירות, אחריות יצרן וקיומן של התחייבויות שונות.

  העסקה כפופה לאישורים סטטוטוריים שונים ובהם אישור הממונה על ההגבלים העסקיים וגורמים נוספים. הסכום הסופי של העסקה טרם נקבע והוא משוער לעמוד על בין 100 - 130 מיליון ₪. באם יתקבל האישור, העסקה תצא אל הפועל תוך חודשים ספורים.

  מה יצא לסמל"ת ? קבוצת סמל"ת תהפוך ליבואנית עם מספר המותגים הגבוה בישראל. כיום הקבוצה מייבאת את: פיאט, אלפא רומיאו, לנצ'יה, סובארו, איווקו (מסחריות, משאיות ואוטובוסים), פרארי, מאזרטי (שותפים בבעלות), גז גז (אופנועים וטרקטורונים).

  מה יוצא למכשירי תנועה ? השינוי יותיר את קבוצת מכשירי תנועה עם מותג מכוניות אחד בלבד והוא סוזוקי. בנוסף מכשירי תנועה, היא יבואנית של מותג המשאיות והאוטובוסים מ.א.ן. לפני כשנה נפרדה מכשירי תנועה גם מהמותג הספורט יוקרתי פורשה.

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד