מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מובילאיי וטריפולוג חוברות בשת"פ טכנולוגי חדשני

  30/05/2016
  הגדל

  שת"פ טכנולוגי, בין חברת טרפילוג לחברת מובילאיי, במסגרתו תציע טרפילוג מערכת ניטור נהיגה מתקדמת המשולבת עם טכנולוגיית מובילאיי.

  שיתוף הפעולה בין החברות נוצר בהמשך לתקנה החדשה שהוציא שר התחבורה המחייבת את כל בעלי המשאיות מעל 3.5 טון ואת כלל האוטובוסים בתחבורה הציבורית משנת 2012 ומעלה להתקין מערכת "מצילת חיים" עד נובמבר 2016 במטרה להפחית את תאונות הדרכים.

  מערכת נטור הנהיגה של טרפילוג, פותחה על סמך מחקרים רבים וניסיון נצבר רב מספקת ניטור התנהגות נהג ודיאגנוסטיקה מהרכב. ניטור התנהגות הנהג בשעת נהיגה כולל: בלימות חריגות, סטיות מנתיב, תאוצות חריגות, פניות חדות, עקיפות מסוכנות, אי שמירת מרחק וכן אירועי דיאגנוסטיקה בעקבות תפעול לא נכון של הרכב ומאפשרת שימוש נכון וחסכוני יותר בכלי הרכב. המערכת תשולב למובילאי דגם 630 שמספקת לנהג התרעות על מצבי סכנה בכביש, בזמן אמת. מדובר במערכת מתקדמת המסייעת במניעת תאונות דרכים וכוללת מצלמה חכמה המזהה באמצעות טכנולוגית ראייה מלאכותית את המתרחש בכביש. המצלמה סורקת את הכביש בעת הנסיעה, מנתחת את מצב הדרך ובמקרה הצורך מספקת לנהג התרעות קוליות וויזואליות בזמן אמת, המסייעות לו להימנע ממצבי סכנה בכביש. על פי מחקרים שנעשו עד היום מערכת מובילאיי מפחיתה את תאונות הדרכים ב כ -% 40 ומוטמעת כיום ברכבים מתוצרת 25 יצרנים בינלאומיים.

  שילובן של שתי הטכנולוגיות מספק פרופיל בטיחותי מלא של הנהג, לרבות חיווי אירועים המתקבלים מ- 2 המערכות, כך שמתקבל הכלי היעיל והטוב ביותר למיגור תאונות דרכים ולצמצום אגרסיביות הנהגים בכביש. המערכת הייחודית תוצע לכל מפעילי הרכב הכבד ומפעילי האוטובוסים בישראל כבר בשבועות הקרובים.

   

  עבור לתוכן העמוד