מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קרוסאובר חדש ליגואר

  19/07/2016
  הגדל

  מאיר חברה למכוניות שמחה להודיע על תחילת שיווקה של יגואר F-PACEהחדשה בישראל.

   

  יגואר F-PACE החדש הנו רכב פנאי-שטח מבית יגואר לאוהבי הנהיגה. הוא מציע דינמיות, בשילוב עם שימושיות יומיומית, כאשר עיצובו בהשראת ה-F-TYPE המממש את ההבטחה של דגם הקונספט פורץ הדרך של יגואר, C-X17. תא הנוסעים מרווח ואיכותי במיוחד ותא מטען גדול בנפח 650 ליטר. המרכב קל וקשיח במיוחד, בנוי בארכיטקטורת אלומיניום הייחודית של יגואר ומעניק זריזות, עידון וחיסכון.

  מערכת המידע והבידור החדשנית InControl Touch Pro הופכת כל נסיעה לקלה ומקושרת יותר. מערכת זו נתמכת על ידי צג מגע בגודל 10.2 אינץ' בסגנון טאבלט, אינטואיטיבי לשימוש ומתאפיין בגרפיקה באיכות מעולה.

   

  ב-F-PACE נעשה שימוש בכורה עולמית ב-Activity Key: טכנולוגיה לבישה וחסינה למים לסגנון חיים אקטיבי, המאפשרת נעילה ופתיחה של המכונית ללא צורך בשלט/מפתח. כמו כן, נעשה שימוש בטכנולוגיות ניהוג הנגזרות מה-F-TYPE וכוללות Torque VectoringAdaptive Dynamics ו-Configurable Dynamic, ומציעות חוויית נהיגה מתגמלת הניתנת להתאמה אישית.

   

  ה-F-PACE תשווק בישראל עם מגוון מנועים, החל ממנוע הדיזל Ingenium180 כ"ס הגמיש והחסכוני ועד לביצועים המלהיבים של מנוע הבנזין V6 עם מגדש-על והספק של  380 כ"ס. מערכת ההנעה לכל הגלגלים בעלת ה-DNAשל יגואר מספקת רמות משיכה ואחיזה שמעניקות ביטחון בכל תנאי מזג האוויר, ומתוגברת על-ידי טכנולוגיות הנעה המובילות בקבוצה, כולל Adaptive Surface Response. בנוסף ה-F-PACE מצוידת במערך מקיף של מערכות בטיחות מתקדמות לסיוע לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל.

   

  מחירים ורמות גימור בישראל לתקופת ההשקה:

  F-PACE 2.0D AWD Prestige  389,000

  F-PACE 2.0D AWD Prestige Plus  435,000

  F-PACE 3.0D AWD Prestige  525,000

   

   

  עבור לתוכן העמוד