מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  חצי יובל לטויוטה

  19/07/2016
  הגדל

  יוניון מוטורס, יבואנית טיוטה בישראל, תחגוג השבוע את 25 שנים לפעילותה בישראל. מאז ה- 11 בנובמבר 1991, מועד מסירת הקורולה הראשונה בישראל, עלו על כבישי ישראל כ- 400,000 רכבי טויוטה.

  כ- 200,000 מהן מדגם הקורולה, אשר הדגם החדש שלה יושק החודש בישראל. לרגל האירועים, יגיעו לארץ לביקור ראשון נשיא טויוטה אירופה ואפריקה, ד"ר יוהאן ואן זיל (Dr. Johan Van Zyl) ובכירים נוספים מהחברה. מאז פתיחת אולם התצוגה הראשון של טויוטה ברחוב המלאכה בתל אביב, התרחבה רשת טויוטה והיא פרוסה כיום מקריית שמונה ועד אילת עם 29 סוכנויות משנה וכ- 1,500 עובדים. בשנת 2003 נבחרה טויוטה למותג הרכב המוביל בישראל, ומאז היא זוכה בתואר זה ברציפות. יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, מדורגת שנה אחר שנה כאחד מ- 100 מקומות העבודה הנחשקים בישראל וראשונה מבין יבואני הרכב.

  טויוטה, התמקדה בשנים הראשונות במספר דגמים מצומצם יחסית: הסטרלט הקטנה, טנדר היילקס, הקורולה המשפחתית ומיניוואן הפריוויה וכן פעילות בתחום מלגזות טויוטה. בשנת 2004 הושק בישראל רכב השטח האגדי לנד קרוזר, ממנו נמכרו עד היום למעלה מעל 20,000 רכבים, ובאותה שנה הציגה טויוטה בישראל את הרכב ההיברידי הראשון - הפריוס. מאז ועד היום השיקה החברה עוד 7 דגמים היברידיים ומכרה למעלה מ 30,000 רכבים היברידיים.

  בחצי יובל של פעילות, רושמת יוניון מוטורס עלייה מתמדת ועקבית בהיקף המכירות. בשנת 1997 חצתה לראשונה רף של 10,000 מכירות בשנה ועשור מאוחר יותר, בשנת 2007, חצתה לראשונה רף מכירות שנתי של 20,000 רכבים. השנה צפויה החברה לציין אבן דרך משמעותית נוספת עם חציית רף מכירות שנתי של 30,000 רכבים בישראל, מתוכם כ- 30% בעלי מערכת הנעה היברידית.

  בשנים האחרונות, טויוטה שמה דגש על הרחבת היצע הדגמים ומגוון השירותים שהיא מעניקה. כיום מציעה טויוטה את היצע הדגמים הרחב ביותר מבין כל יבואני הרכב עם 16 דגמים שונים. לפני כשנתיים השיקה החברה את פעילות טויוטה סלקט למכירות רכבי יד שנייה של רכבי המותג. מאז נמכרו כ- 4,000 רכבי טויוטה יד שניה עם אחריות היבואן, וכיום זו פעילות מכירות יד שניה הגדולה ביותר של מותג טויוטה בישראל.

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, משקיעה רבות בפעילות למען הקהילה ומעורבת בפרויקטים רבים. בין אלו "מנוע להצלחה" מיזם לפיתוח מצוינות בחינוך טכנולוגי בשיתוף עם רשת אורט והכשרת למעלה מ  30,000 ילדים בבתי הספר היסודיים לרכיבה בטוחה על אופניים בשיתוף עם לעמותת "מדריכים בדרכים", כחלק ממחויבותה של החברה לקידום מרחב תחבורתי בטוח וידידותי לנוסעים ברכבים, להולכי הרגל ולרוכבי אופניים.

   

  עבור לתוכן העמוד