מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קרוס אובר לקאדילק בישראל

  11/08/2016
  הגדל

  לאחר שהשיקה את סדרת ה-V הספורטיבית, קאדילק, ממותגי היוקרה הצומחים בישראל ובעולם, ממשיכה את המומנטום ומשיקה בישראל את סדרת ה-XT החדשה, סדרת הקרוסאוברים היוקרתיים של המותג, אשר מבטאת את המהפכה המותגית והמוצרית של קאדילק.

  הדגם הראשון בסדרה, אשר מושק היום הינו ה-XT5, קרוסאובר יוקרתי ומתקדם, אשר מחליף את ה-SRX המצליח, ומושק את לב סגמנט היוקרה הצומח ביותר בעולם.

  קאדילק XT5, הקרוסאובר מסדרת XT החדשה, אשר יחליף ה-SRX, הדגם המצליח ביותר של קאדילק בעולם, מהווה שדרוג לפורטפוליו דגמי המותג ויוביל את מותג קאדילק בדרכו להיהפך למותג יוקרה גלובלי מוביל. הרכב מגיע בשתי גרסאות, כאשר גרסת ה-Luxury מגיעה בתצורת הנעת שני גלגלים  וגרסת ה-Premium מגיעה עם הנעת גלגלים כפולה. ה- XT5 מתהדר בשפת עיצוב חדשה, לפי הפילוסופיה של קאדילק הדוגלת במרחב פנים בעל מראה נקי ואלגנטי המתכתב עם עולמות האומנות.

  ל-XT5 שלדה חדשה וקלת משקל, אשר תוכננה על מנת להגדיל את מרחב הפנים (מרחב הרגליים מאחור גדול ב- 8.1 ס"מ יותר מדגם ה-SRX) מבלי לפגוע באווירודינאמיקה וביעילות האנרגטית.

  אל השלדה המתקדמת, הותאם מנוע חדש, בתצורת V6 אשר מפיק 310 כ"ס ומאפשר אספקת כוח מידית אך חלקה תודות לשינוי שסתומים מתוזמן. טכנולוגיית ה- Stop/Start תפסיק את פעולת המנוע כאשר הרכב יהיה בעצירה ובכך תחסוך צריכת דלק ותקטין את פליטת המזהמים. בנוסף, משולבת ברכב מערכת ראשונה מסוגה, המנתקת שני צילינדרים בנסיעה רגועה, ובכך חוסכת משמעותית בדלק. תיבת ההילוכים בעלת 8 מהירויות מגיעה עם, לראשונה בקאדילק, מעביר הילוכים (SHIFTER) אלקטרוני, המפחית את רעש המנוע והוויברציות, ומפנה יותר מקום בתא הנוסעים.

  ה- XT5 משלב את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בכל האמור לבטיחות מתקדמת.

  בין היתר, ניתן למצוא מערכת אוטונומית למניעת תאונות, המפעילה אוטומטית את הבלמים במקרה חירום, מערכת התראה לסטייה מנתיב כולל תיקון מסלול במידת הצורך, סייעני חנייה קדמיים ואחוריים, התראה על שטחים מתים, התראה על התנגשות מלפנים כולל זיהוי הולכי רגל ובלימה אוטונומית, התראה על תנועה חוצה מאחור (בדגם הפרימיום כוללת בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור), התראות בטיחות על ידי רטט במושב, מערכת קרוז קונטרול אדפטיבית (בדגם הפרימיום) ומערכת Automatic parking assist  (בדגם הפרימיום), בלימה אוטונומית במהירות גבוהה (בדגם הפרימיום). הבטיחות הפאסיבית שודרגה משמעותית, עם 7 כריות אוויר ותאורת LED המשולבת הן בפנים הרכב והן בפנסי החזית והגב.

  באבזור, משולבת ב-XT5 Apple CarPlay & android Auto, המאפשרת חיבוריות מתקדמת למכשירי מובייל ובנוסף מטען אלחוטי.

  הקאדילק XT5 מגיע לישראל ב-2 גרסאות &ndash Luxury ו-Premium


  מחירים :

  Luxury 4X2  334,900 ש"ח

  Premium 4X4  394,900 ש"ח

   

  עבור לתוכן העמוד