עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

יום עיון בחסות קיה, 11/6/2012

הגדל

בתאריך 11/6/2012 התקיים יום עיון של ארגון מנהלי תחבורה, בכפר המכבייה ברמת גן, בחסות חברת KIA. לצפייה בגלריית תמונות מהארוע לחצו כאן.

 

את יום העיון פתח יוחאי זילברברג, מזכיר ארגון מנהלי תחבורה, אשר ברך את חברת קיה על שיתוף הפעולה בין שני הארגונים. זילברברג עדכן את המשתתפים כי עד כה נרשם מספר יפה של כניסות לאתר החדש של הארגון והודיע על קיומן של הבחירות הקרובות למזכירות הארגון.

אחריו נשא דברים מר גדי אונגר, מנכ"ל טלקאר, שברך גם הוא על שיתוף הפעולה עם א.מ.ת. אונגר סקר את פעילות טלקאר, אשר משנת 2008 התחילה לייבא את קיה. "בתחילה היקף המכירה היה נמוך יחסית, אולם בשנת 2011 מכרה טלקאר ממותג KIA כ-16,000 כלי רכב. רק במכירות בשוק הרכב הפרטי בין החודשים ינואר למאי  2012, היתה KIA במקום השלישי. הקיה פיקנטו חלשה על כ-40%  מהמכירות בשוק רכבי המיני.


בהמשך הציג אורן פלד, מנהל מכירות לציי רכב בטלקאר, את דגמי KIA בארץ ובמיוחד את קיה אופטימה לכל סוגיה. "קיה סיד בגרסת סטיישן עם מנועי בנזין ודיזל צפויה להגיע לישראל באוקטובר 2012. בקרוב תגיע לארץ גם הקיה קארנס הכוללת 7 מקומות ישיבה".


ירון אורן, מנהל אגף השרות של KIA, הציג את מבנה האגף והודיע על פתיחה בקרוב של מספר מרכזי שרות בישראל בערים ירושלים, אשקלון והרצליה ועוד. "אגף השרות מספק מענה של 24 שעות, מבצע סקרי שביעת רצון לקוחות ושותף בהכשרת דור העתיד של בעלי מקצוע בענף באורט שרת בנצרת עלית" אמר אורן.

 

מרצה אורח היה רון מוסקוביץ', מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. מוסקוביץ' הציג את מטרות הרשות ויתרונותיה  כגוף ממשלתי, כגון השפעה על החקיקה בכנסת בנושאי בטיחות. "אנו לא עוסקים באכיפת חוקים", הדגיש מוסקוביץ'. "חסרונות הרשות כגוף ממשלתי לעומת זאת, הם איטיות בירוקראטית והעדר פפולאריות". הרשות מתקצבת פעולות וגופים שונים  כגון המשטרה, מד"א, ניידות הביקורת של משרד התחבורה, הדרכות בטיחות בבתי הספר ומקיימת שיתוף פעולה עם עמותת אור ירוק.

מרצה אורח נוסף היה עדי קויצקי, מבעלי משרד רגב-קויצקי, שדיבר על עולם הפרסום והציג שיטות פרסום בארץ ובעולם.

נועם קום, חבר א.מ.ת, העביר דיווח על נוהל 6 שהפך לאחרונה לחוק ודיבר על הצפוי בענף הדלק בנושא הפחתת ההנחה בתידלוק עצמי.

חנניה אפנג'ר, מנהל מחוז באר שבע והנגב , משרד הרישוי, ערך סקירה מקיפה על שינויים חדשים בתקנות התעבורה.

עבור לתוכן העמוד