עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

אודות הארגון

ארגון מנהלי תחבורה, א.מ.ת (ע"ר) הינו גוף מקצועי המאגד תחת כנפיו מנהלי תחבורה מכל ענפי ומגזרי המשק. הארגון, שנוסד בשנת 1956, מהווה מוקד ידע עצום בתחום ניהול התחבורה.

 

א.מ.ת. הוא ארגון בלתי תלוי עם הנהגה נבחרת המובילה מנהלי תחבורה בארץ במגזר הפרטי והציבורי כאחד, כגון: משרדי ממשלה, חברות ממשלתיות, מפעלי תעשיה, בנקים, מוסדות השכלה חברות היי טק וחברות ציבוריות. עצמאות החלטותיו ומקצועיותו של הארגון הינם יתרונותיו המובהקים. הארגון נטול אינטרסים פרטיים ובתור שכזה הוא גוף צרכנות אובייקטיבי שטובת הציבור בלבד היא שמנחה אותו. הארגון מנוהל כמלכ"ר, חבריו פועלים מתוך התנדבות ומשלמים דמי חבר שנתיים. לעיתים קרובות מקיים הארגון שיתופי פעולה עם גופים אחרים במהלכים בעלי עניין משותף.

 

א.מ.ת. חרת על דגלו את נושא התרומה לקהילה- חבריו הרבים, בכל מקום ואתר, עוסקים באופן תמידי בקידום ובשיפור בטיחות התחבורה, איכות תרבות הנהיגה ותרבות צרכנות הרכב בישראל. לאחרונה הגדיל הארגון את טווח השפעתו גם לנושאי איכות הסביבה. מינוף הידע הקיים ושימוש בניסיון המצטבר הם בבחינת "אוצר" ייחודי של הארגון, שאיתו פועלים חבריו להוביל לשינוי בתחומים המוזכרים. ניסיונם עתיר הידע הם מכפיל כוח של קביעתם ולפיכך יש לחוות דעתם המוסמכת תוקף נכבד בכל פורום שהוא.

 

הנהלת א.מ.ת מורכבת מחברי מזכירות ומראשי וועדות מקצועיות. אחת לשלוש שנים מתקיימות בחירות למוסדות הארגון שבהם נבחרים 9 חברי מזכירות והמזכירות בוחרת את יו"ר הארגון. אחת לשנה מתקיימת אסיפה שנתית שבה מציגים ראשי הוועדות דוחות על פעילות המזכירות בשנה החולפת.

עבור לתוכן העמוד