עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

תנאי שימוש באתר

1. על ידי גלישה באתר ארגון מנהלי תחבורה בישראל (ע"ר) (להלן: הארגון) הנמצא בכתובת Oto.org.il הנך מביע את הסכמתך לתנאי שימוש אלה, כפי שישונו מעת לעת על ידי הארגון.
 
2. המידע באתר זה מובא כמות-שהוא (AS-IS) וללא כל אחריות. הארגון לא יהא אחראי לכל הסתמכות על המידע או שימוש בו, וזה אינו מובא כייעוץ מקצועי בכל צורה שהיא.
 
3. כל הזכויות באתר ובתוכן המופיע בו, אלא אם נאמר אחרת, הינן של הארגון. למעט מקרים בהם מותר לך, על פי חוק, לעשות שימוש בתוכן, נאסר עלייך לבצע כל פעולה באתר למעט גלישה באמצעות דפדפן האינטרנט.
 
4. אם תחפוץ לקבל דיוורים מאת הארגון, תוכל להרשם לקבלת עדכונים בדואר אלקטרוני. על ידי הרשמה זו, הנך מקנה את הסכמתך לקבלת דברי פרסומת על ידי הארגון ועל ידי גורמים אשר ישכרו את שירותי הארגון למשלוח דברי פרסומת כאלה. תוכל בכל עת לבטל את הסכמתך.
 
5. מדיניות פרטיות:
 
5.1 איזה מידע פרטי ומזהה נשמר על אודותייך? כל עוד לא סיפקת מידע לארגון, הארגון לא ישמור כל מידע אישי או מזהה על אודותייך. לעיתים, ולצורך זיהויך באתר, יעשה שימוש בעוגיות (Cookies) על מנת לאפשר התחברות לאתר.
 
5.2 איזה מידע לא מזהה נשמר על אודותייך? הארגון רשאי לשמור מידע סטטיסטי, מצטבר ולא מזהה הנוגע לשימוש באתר, לרבות סוג הדפדפן שלך, אתרים מפנים, עמודים שצפית באתר ועוד.
 
5.3 כיצד נעשה שימוש במידע? הארגון ישתמש במידע על מנת לספק לך שירות יותר טוב ולהטיב את חווית הגלישה באתר. אם תרצה, הארגון גם יספק לך, מעת לעת, דיוורים באמצעות הדואר האלקטרוני.
 
5.4 למי יש גישה למידע זה? הארגון יקבל גישה למידע, וכן יאפשר למספר מצומצם של קבלנים שעובדים עבור גישה למידע זה.
 
5.5 מהם הצדדים השלישיים אשר להם גישה למידע? באתר עשויים לפעול שירותי צד ג' אשר מאפשרים סטטיסטיקה, טיוב נתונים ורשתות חברתיות שונות. הנך נדרש לבחון את מדיניות הפרטיות שלהם גם כן.
 
5.6 כיצד תוכל לעיין או למחוק מידע? תוכל לפנות בכל עת לארגון על מנת לקבל עותק מהמידע השמור עלייך או למחוק אותו.
 
6. בכל מקרה של סכסוך בינך לבין הארגון, הדין החל יהא הדין הישראלי בלבד, וסמכות השיפוט הייחודית תהא לבתי המשפט במחוז תל-אביב.

עבור לתוכן העמוד